Rungtynių lyderiai

Girteka Logistics
Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
5 Valdemar Lodziato 33:21 12 6/8 75% 0/0 0% 0/0 0% 85/3 2 1 0 1 2 2 22 -10
7 Vitalijus Širokinas 26:55 19 6/9 66.6% 2/9 22.2% 1/2 50% 20/2 3 3 2 0 5 2 11 -14
11 Edgaras Matusevičius 37:39 27 6/9 66.6% 3/9 33.3% 6/9 66.6% 71/6 4 5 4 0 1 7 33 -15

PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
Girteka Logistics 66 21/34 61.7% 5/34 14.7% 9/13 69.2% 2810/18 21 17 20 2 16 14 66 -90

Rungtynių komentarai
Edgaras Matusevičius, „Girteka Logistics"

Pirmiausia, tai sveikinimai varžovams su pergale. Labai simpatiška komandėlė, turinti daug gerų ir patyrusių žaidėjų. Kas svarbiausia - žaidžianti komandiškai ir turinti taktiką. Manau, kad jie tikrai yra vieni favoritų šiemet laimėti įmonių lygą.
Antra, tai labai gaila, kad nepavyko net pasipriešinti, oponentai jau po 3 kėlinių galėjo eiti namo.
Apie mūsų eilinę tragišką gynybą nebėra jau ką šnekėti, nes artimiausiu metu, deja, bet ji tikrai nepasikeis. Šį kartą užstrigom ir puolime, dauguma buvo kaip nesavi, apie pataikymą net nekalbu. Varžovai po 1 kėlinio puikiai nuskaitė mūsų pranašumus, pakeitė gynybą ir mūsų tragiškas pataikymas mus dar labiau nuskandino. Didžiausia bėda, kad komanda neturi fizinio pasirengimo, ko pasekoje negali net duoti varžovams kovos tiek kovojant dėl kamuolių, tiek bonuso situacijose.

Gal komanda priprato, kad viską padarys mūsų lyderis Deimantas, kuris vakar už piketus su vilkikų vairuotojais buvo atleistas. Asmeniškai pasirašiau atleidimo raštą (juokiasi).

Jeigu rimtai, komandai teks priprasti, kad šiemet neturėsime 3-4 pagrindinių žaidėjų, kurie žaidė iki šiol.

Sėkmės varžovų komandai ateities kovose, o mūsų žaidėjams besigydant traumas ir stažuojantis užasienyje.

P.S. Linkėjimai ir sveikinimai nuo komandos Justui, kurio vakar nebuvo, nes jo žmona pagimdė mažą baby! :)

Dovydas Petrauskas, „SEB bankas"

"Girteka" yra viena iš turnyro favoričių, bet tai komanda, kuri yra visiškai priklausoma nuo vieno žaidėjo - D. Pavlovskio. Jis pats pelno taškus, įtraukia kitus komandos draugus, bei kuria visą žaidimą. Kadangi šiose varžybose jo nebuvo, rungtynės buvo lengvesnės negu tikėjomės.

Nors vėl sunkiai įsivažiavome, bet po to sužaidėme kelias geresnes atkarpas, neblogai pataikėme iš toli ir visus taškus ant "i" sudėjome jau trečiame kėlinyje, kai įgijome 27 taškų pranašumą. Džiugu dėl pergalės, bet neabejoju, kad atsakomoji kova bus visiškai kitokia, jeigu varžovai turės savo lyderį.

Kalbant bendrai, sezono startas mums visai neblogas. Paskutines tris rungtynes žaidėme prieš dar nepralaimėjusias, turnyrinės lentelės viršuje esančias komandas, ir visose iš jų šventėme pergalę. Tai turbūt parodo, kad mūsų komanda turi potencialo.

Kita vertus, esame dar labai toli nuo to žaidimo, kurį norėtume demonstruoti - trūksta susikalbėjimo ir vienas kito pajutimo aikštelėje, jau nekalbu apie kažkokius taktinius dalykus. Kadangi bendrų treniruočių praktiškai neturime, tenka tai šlifuoti aikštelėje rungtynių metu.

Bet sezonas ilgas ir belieka tikėtis, kad laikui einant žaidimo kreivė kils į viršų.