Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
8 Deividas Baltrušaitis 21:31 4 2/7 28.5% 0/1 0% 0/0 0% 20/2 2 0 1 0 4 0 -3 -20
17 Jonas Nekrasovas 23:18 6 2/7 28.5% 0/0 0% 2/2 100% 20/2 4 1 1 0 4 1 4 -6
20 Rokas Klabis 14:10 2 0/3 0% 0/3 0% 2/2 100% 81/7 2 1 3 0 1 3 6 +1
23 Justinas Šlopšnys 29:43 20 8/13 61.5% 1/7 14.2% 1/4 25% 143/11 1 3 1 1 3 2 23 -19
9 Otas Majeras 25:06 12 1/2 50% 3/5 60% 1/2 50% 20/2 6 1 1 0 0 2 18 +21
15 Remigijus Sugintas 30:22 15 2/4 50% 3/8 37.5% 2/3 66.6% 10/1 3 0 0 1 2 3 13 +26
50 Andrius Filipovas 21:01 12 5/8 62.5% 0/0 0% 2/2 100% 122/10 4 1 2 1 2 2 25 +16
55 Edvinas Slapšys 26:45 13 4/7 57.1% 0/4 0% 5/12 41.6% 92/7 4 0 0 0 1 8 19 +29
77 Deividas Aukštuolis 30:48 18 7/11 63.6% 1/8 12.5% 1/3 33.3% 113/8 6 2 6 0 0 5 23 +21

Eimantas Galkevičius, „Agmeka“

Žaidėme prieš labai stiprią komandą. Pradžioje šiek tiek pavyko laikytis, tačiau vėliau varžovai sumetė keletą tritaškių, labai gerai įvedinėjo kamuolį po krepšiu ir tai leido jiems pabėgti bei, sakyčiau, gan ramiai kontroliuoti rungtynes.

Laimėti prieš šitą komandą yra įmanoma, bet mes turime sužaisti idealų mačą. Su tokiu tritaškių pataikymu mes ne tik prieš „Narestą“ pralaimėtume. Be to, vėl neturėjom kelių priekinės linijos žaidėjų, kas prieš šitą aukštą komandą yra didelis minusas, reikia nuolat dvigubinti gynybą, siekiant atsilaikyti, o tokiu atveju atsiranda skylių gynyboje, ką „Naresta“ išnaudoja puikiai.

Dar labai gaila, kad praradom pora žaidėjų, tikiuosi jie greitai atsigaus, nes rimtą kovą dabar duos kiekvienas varžovas.

Artūras Minevičius, „Naresta“

Antras susitikimas su Agmeka ir antrą kartą varžovai porą kėlinių tikrai stipriai kabinosi už rungtynių (nors ir būdami ne pilnos sudėties), tik duok bėgti ir bėgs, kas mums nelabai patiko :) .

Turėjome ir mes nuostolių. Vienas komandos lyderių žaidė apsinuodijęs picomis, todėl jų greitą puolimą vis stengėmis prigesinti ilgesnėmis pozicinėmis atakomis, kas neblogai pavyko.

Kaip ir pirmose, tik SKL taurėje runtynėse, ketvirtame kėlinyje „Agmeka“ kiek aplygino žaidimą, tik jau atlošti prarasto skirtumo optimizmo jau ir patys nelabai turėjo, net ir išmetę paskutinį kozirį , trenerį į aikštę.

Žingsnis po žingsnio gerinant žaidimą iki pavasario bandysime pasiekti ir išlaikyti formą, siekiant reitinguojamos vietos. Jeigu traumų nebus, norėtusi ir daugiau kaip ir visoms likusioms komandoms. „Agmekai“  linkime greitai išsigydyti traumas, ir kas žino, gal susitiksime dar trečią kart, komandoms būnant jau pilnos sudėties.