Miglė Vidžiūnaitė, Ainė Sedziniauskaitė

Rungtynių lyderiai

Vilniaus kolegija
Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
6 Mindaugas Gružys 34:00 13 2/4 50% 3/9 33.3% 0/0 0% 52/3 2 2 3 0 3 1 9 -1
7 Mindaugas Vėta 25:15 12 1/2 50% 3/6 50% 1/3 33.3% 30/3 4 2 3 0 4 2 10 +12
10 Matas Reklaitis 16:01 3 1/1 100% 0/0 0% 1/6 16.6% 00/0 0 0 2 0 3 4 -3 -5
11 Povilas Gancevičius 33:22 22 4/5 80% 3/6 50% 5/8 62.5% 71/6 2 0 5 0 3 7 23 +1

PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
Vilniaus kolegija 82 16/30 53.3% 11/27 40.7% 17/28 60.7% 348/26 16 13 26 2 26 23 77 -15
VILNIUS TECH 85 22/43 51.1% 9/34 26.4% 14/22 63.6% 4419/25 16 14 21 1 23 26 88 +15

Gediminas Bražionis, „Vilniaus kolegija“

Šiandien pagrindinius akcentus dėjome ant Igno Bilinsko, nes tai yra stiprus žaidėjas ir mūsų tikslas buvo jį „išjungti“, neleisti mažiukams žaisti su juo, ką mums sąlyginai pavyko padaryti.

Tačiau išlindo Benas Aleliūnas, kuris pirmoje susitikimo dalyje išdarinėjo stebuklus. Nebuvome paruošę gynybos prieš jį. Be to, sėkmingesniam žaidimui sutrukdė tai, kad padarėme net 26 klaidas.

Trečiame kėlinuke VGTU išėjo su geresne emocija nei mes ir pataikė beveik visus metimus, ko pasekoje gavome stirpų spyrį į užpakalį.

Laimei, mano studentai jau išmokyti, kad žaisti reikia visas 40 min., tad lemiamas kėlinukas buvo ne taktinis, o mūsų žaidėjų kėlinukas, kuomet tiek puolimas, tiek gynyba, tiek perimetras veikė puikiai ir mums pavyko grįžti į rungtynes.

Dvikovos pabaigoje turėjome net keletą galimybių laimėti, tačiau kelios klaidos neleido pasiekti pergalės.

Mūsų komanda jauna, tad teigiamų dalykų visąlaik galima įžvelgti. Tačiau labai daug kas priklauso nuo energijos, kurią atsineša komanda. Šįkart pavyko pademonstruoti kovingą emociją ir dėl to man yra labai smagu.

Dar norėčiau Povilą Gancevičių išskirti, kuris sužaidė tikrai labai geras rungtynes ir šiandien puikiai susitvarkė su visomis jam skirtomis užduotimis.

Gintaras Šerkšnas, „VILNIUS TECH“

Ketvirtame kėlinuke keitimus pradėjom daryti ir gal tai išmušė komandą iš vėžių. Tačiau tai nepasiteisinimas.

Pačioje pabaigoje lygioje vietoje praradome kelis kamuolius ir viskas. Gal atsipalaidavę vyrai jau buvo.

Atkarpom kai kurie gerai sužaisdavo, tačiau po keitimų prastai atrodydavo, tad viską įvertinus svarbkiausia, kad „sausi“ išlipom ir dabar galime ramiai pasitikti artėjančias gražiausias metų šventes.