"Oro navigacija" nepaliko vilčių "Steko" ekipai (video)

Trečiadienio vakarą (11 16) Ekinstos sporto salėje įvyko itin įdomi  GEALAN-Sostinės A lygos dvikova, kurioje varžėsi bene sunkiausiai nuspėjamos šio sezono komandos - "Oro navigacijos" ir "Steko" ekipos.

Mūsų gerbėjų socialiniuose tinkluose dažniausiai spėtas rezultatas – kad nugalės labiau patyrusi "navigatorių" komanda – pasitvirtino su kaupu.

Savo aikštėje žaidusi "Oro navigacija" vilčių nepaliko nuo pat pirmųjų akimirkų, tiesiogine ta žodžio prasme – pirmąjį tritaškį metimą jie smeigė jau trečiąją žaidimo sekundę, įsiverždami į priekį 3:0 ir nuo tada navigatorių dominavimas aikštelėje nekėlė abejonių visų rungtynių metu.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 32:15 Stekui pralaimint. Nors antrąjį kėlinį pastarieji truputėlį apkarpė varžovų pranašumą, tačiau į didžiąją pertrauką išėjo pralaiminėdami rezultatu 51:41, dešimčia taškų pirmaujant navigatoriams.

Antroje rungtynių pusėje aikštės šeimininkai tęsė savo pergalingą žygį, nekreipdama dėmesio į Steko komandos pastangas – didžiausias įgytas navigatorių pranašumas – net 26 taškai, ketvirtajame kėlinyje. Susitikimas baigėsi užtikrinta "Oro navigacijos" pergale, rezultatu 101:85.

Šiame sezone "Oro navigacijos" trenerio pareigas pradėjęs eiti Rolandas Skaisgirys pasibaigus dvikovai davė kiek nestandartinį komentarą: "Šiuo metu mes oficialiai esame geriausia komanda Vilniuje, o kitoms dar reikės daug žolės apdaryti, kad pasiektų mūsų lygį."

"Viskas remiasi į mūsų nusiteikimą: jeigu ateiname penkiese ar be didesnio noro žaisti - pralaimime, jei norime kažką pasiekti - įveikiame varžovus. Šiandien komandos žaidimas man labai patiko - vyrai atėjo užsivedę, klausė manęs, demonstravo geležinę gynybą todėl ir pasiekėme pergalę."

"Steko" komandos strategas Antanas Vipartas liko nepatenkintas komandos darbu gynyboje: "Vėl turim tą pačią problemą - gynybą, nes kelintas rungtynes įmesdami 80+ taškų, jas pralaimim. Šiandien su komanda turėsim rimtą pokalbį ir bandysim kažką keisti, nes taip ginantis siekti pergalių yra beprasmiška."

"Taip, labai trūko jėgos gynyboje, ypač po krepšiu, nes neturim kelių svarbių žaidėjų, tačiau tai nepasiteisinimas, tam yra atsarginiai ir jie turi tikrai geriau žaisti."

Kadangi ši dvikova turėjo "Savaitės rungtynių" statusą su džiaugsmu pristatome Lino Matulio ir Rūtos Vederytės-Macijauskienės apie ją parengtą video reportažą:

Nugalėtojų gretose Rolandas Matulis pelnė 18 taškų, jam puikiai talkino Jonas Elvikis uždirbęs 14, Tadas Jagėla 13 ir Giedrius Giedra 12 taškų.

Steko komandos ekipoje ryškiausiai sužibo Lukas Poniškaitis, pelnęs 25 taškus, taip pat gerai pasirodė Deimantas Pavlovskis pridėjęs 16 taškų.