Puolime „sprogę“ VU studentai reabilitavosi po skaudžios nesėkmės

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi „Vilniaus universiteto“ (11-6) ekipa priėmė ne pačius geriausius laikus išgyvenančią „Sanit“ (2-14) komandą.

Pirmadienio vakarą Rimanto Kaminsko auklėtiniai buvo patyrę skaudžią nesėkmę, todėl prieš šventinį savautgalį norėjo reabilituotis prieš savo gerbėjus ir jiems tai puikiai pavyko!

Nors dvikovos pradžioje aikštės šeimininkai turėjo vytis varžovus, tačiau vėliau, sutvarkę savo gynybą ir išlaikę galingą puolimą VU atstovai perėmė iniciatyvą ir dar pirmoje susitikimo dalyje įgijo apčiuopiamą persvarą (44:39).

Po didžiosios pertraukos „Vilniaus universiteto“ puolimo mechanizmas įgavo dar didesnį pagreitį, tad per trečiąjį kėlinukę įmetę net 29 taškus aikštės šeimininkai pasiuntė varžovus į nokdauną (73:58).

Lemiamame ketvirtyje žaidimas išsilygino, visgi toks scenarijus buvo žymiai palankesnis rungtynes kontroliavusiems studentams, kurie išsaugojo įgytą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę rezultatu 95:79.

Fantastišką pasirodymą šioje dvikovoje surengė „Vilniaus universiteto“ puolėjas Vincentas Adomaitis pelnęs 27 taškus, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs net 40 naudingumo balų.

Visi šie rodikliai - geriausi per visą krepšininko karjerą žaidžiant SKL pirmenybėse!

Pirmajame varžybų etape studentams liko vienerios rungtynės su „Ferimstos“ ekipa, kurios neturės visiškai jokios įtakos VU ekipos pozicijai turnyro lentelėje.

Tuo tarpu net devintą nesėkmę paeiliui patyrę „Sanit“ atstovai taip pat nebepakils aukščiau septintosios pozicijos, o jau antradienį sužinos savo varžovą ketvirtfinalyje.