VU pasirodymą A lygoje baigė aukštai pakelta galva

Trečiadienio vakarą finišavo 2016-2017 m. GEALAN-Sostinės A lygos reguliarusis sezonas, o paskutinėse jo rungtynėse svečiuose žaidusi "Vilniaus universiteto" (11-13) ekipa palaužė KK "Žaibo" (9-15) krepšininkus.

Nieko nelėmusioje akistatoje abi komandos mėgavosi krepšiniu ir džiugino dvikovos pažiūrėti atėjusius sirgalius.

Susitikimą geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie pirmojo kėlinuko pabaigoje buvo įgiję 9 taškų pranašumą (28:19), tačiau Rimanto Kaminsko treniruojamas VU kolektyvas greit atsibudo ir įpusėjus dvikovai jau alsavo varžovams į nugaras (36:39).

Ilgoji pertrauka žymiai daugiau naudos davė svečių ekipai, kuri antroje dvikovos dalyje perėmė iniciatyvą ir iki pat pagrindinio laiko pabaigos tvirtai laikė rungtynių vairą savo rankose.

Nors "Žaibo" ekipa keletą kartų buvo grėsmingai priartėjusi (41:42, 58:59), o sužaidus tris kėlinukus net buvo priekyje (62:61), tačiau lemiamo ketvirčio pradžioje viskas apsivertė aukštyn kojom.

Įspūdingą spurtą rezultatu 10:0 surengę VU atstovai pabėgo į priekį (71:62) bei per keletą minučių atsakė į svarbiauią vakaro klausimą.

Tiesa, aikštės šeimininkai nenuleido rankų ir kovėsi iki pat finalinės sirenos, tačiau nuaidėjus jai pergalę rezultatų 88:80 šventė svečiuose žaidusi studentų ekipa.

"Vilniaus universitetas": Tautvydas Pipiras (5 rez.perd.) 21, Mantas Dong (5 rez.perd., 5 per.kam.) 16, Simonas Lekys (5 rez.perd.) 13.

"Žaibas": Aivaras Mincė (5 rez.perd., 6 per.kam.) 22, Ernestas Ziaugra 16.