20 taškų deficitą panaikinusi "Savivaldybės administracija" žengė į pusfinalį

Trečiadienio vakarą Plasta-Sostinės B lygoje paaiškėjo paskutinioji pusfinalio dalyvė. Ja tapo Rolando Krikščiuko treniruojama "Savivaldybės administracijos" komanda, kuri trečiose serijos rungtynėse palaužė "Vilniaus KM-97" krepšininkus ir laimėję seriją 2-1 pateko į kitą etapą.

Svečiuose žaidusi Ričardo Žilio treniruojama VKM komanda vienu metu pirmavo 20 taškų skirtumu. Tačiau triuškinamo pranašumo neišsaugojęs jaunimas antroje susitikimo dalyje buvo priversti kapituliuoti. Po tragiškai sužaistos antrosios rungtynių dalies, jaunimas turėjo pripažinti varžovų pranašumą 71:61.

Lemiamas ketvirtfinalio rungtynes "Vilniaus KM-97" krepšininkai pradėjo labai užtikrintai. Itin taikliai atakuodami iš toli, jaunieji krepšininkai nuo pat pirmųjų dvikovos minučių ėmė diktuoti savo sąlygas. 18-ą rungtynių minutę skirtumas išaugo iki rekordinės 20 taškų žymos (45:25) ir jau atrodė, kad kelialapio į pusfinalį likimas yra aiškus.

Tačiau kitokios nuomonės buvo "Savivaldybės administracijos" krepšininkai. Aikštelės šeimininkai po ilgosios pertraukos aklinai uždarė savo krepšio prieigas ir pamažu ėmė artėti prie varžovų. Vos 5 taškus per trečiąjį kėlinį leidę įmesti jauniesiems krepšininkams, R.Krikščiukio auklėtiniai per šį kėlinį panaikino turimą deficitą ir grąžino intrigą į rungtynes.

Lemiamame ketvirtyje ir toliau dominavo "geltonųjų" komanda. Išnaudodama savo patirties ir ūgio pranašumą, "Savivaldybės administracijos" krepšininkai ketvirtajame kėlinuke pirmą kartą susitikime išsiveržė į priekį ir daugiau atgal nebesižvalgė. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai aikštėje išvydome "Savivaldybės administracijos" krepšininkų pergalingas emocijas.

Iškalbingas faktas - antroje rungtynių dalyje jaunieji krepšininkai pelnė viso labo 13 taškų!

Nugalėtojų komandos treneris R.Krikščiukas džiaugėsi pademonstruota komandos gynyba: "Noriu padėkoti savo komandai, kuri atsilikinėdama 20 taškų skirtumu, parodė valią ir gynybą, už kurią gavome prizą, laimėjo rungtynes, kad antrus metus iš eilės žaistumėme pusfinalyje."

Nugalėtojų gretose Gintas Petrikas ir Paulius Macijauskas atitinkamai surinko 18 ir 13 taškų.

Svečių komandos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Mantvydas Staniulis ir Kristijonas Simsonas, pelnę atitinkamai 19 ir 12 taškų.

Pusfinalio serijoje "Savivaldybės administracijos" ekipa ginklus surems su "ISM universiteto" komanda.