D.Stoniko kurti stebuklai ir „Dailės akademijos“ apmąstymų metas

Dar viena diena – dar dvejos rungtynės GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B pirmenybėse. Šįkart penktadienio vakarą vyko neeilinis mačas – susitiko dvi Vilniaus krepšinio mokyklos komandos.

„Vilniaus KM-99“ (5/0) komanda jokio draugiškumo bičiuliams neturėjo ir iškovojo eilinę pergalę – 106:89 (21:24, 38:21, 16:18, 31:26) nugalėjo „Vilniaus KM-2000-II“ (2/3) klubą.

VKM derbis buvo įdomus, tačiau intrigos jame buvo nedaug. „Vilniaus KM-99“ ekipa demonstravo, kad yra labiau patyrusi ir jau nuo antrojo kėlinio spurtu atitolo nuo varžovų. Užteko maždaug 10 minučių, kad skirtumas nuo minus 4 pavirstų į plius 21.

Didžiulę įtaką padarė „Vilniaus KM-99“ galinga kova dėl kamuolių, dvigubai pranokusi varžovus – 49 kamuoliai prieš 24.

O šioje kategorijoje stebuklus išdarinėjo Donatas Stonikas: jis atkovojo net... 26 kamuolius, o taip pat pelnė 18 taškų, tad surinko net 38 naudingumo balus!

24 taškus nugalėtojams pridėjo Mantas Čebatorius, 17 – Tautvydas Jurevičius, 16 – Martynas Palšis, 11 – Gytis Poviliūnas.

Pralaimėjusiems 25 taškus surinko Kasparas Gečas, 13 – Povilas Mackevičius, 12 – Saulius Mikelionis, 11 – Justas Kalinauskas.

„Dailės akademijos“ laukia pamąstymų metas

Kitame susitikime „Dailės akademija“ (0/5) ir vėl nukabinusi nosis turėjo palikti aikštę, nes pergalių dar teks palaukti. „Sadolin“ (3/1) parodė, kad ne veltui užima aukštą poziciją turnyrinėje lentelėje ir laimėjo mačą svečiuose 80:54 (17:27, 18:7, 22:10, 23:10).

Atrodė, kad „Dailės akademija“ turi šansų šiose rungtynėse, kai antrame kėlinyje įgavo dviženklį pranašumą. Tačiau, kaip sakoma, kai kurie dalykai greitai ateina ir greitai išeina. Taip buvo ir čia. „Sadolin“ po ilgosios pertraukos žengė į aikštę lyg nauju veidu ir sparčiai atitrūko.

„Sadolin“ 22 taškus pelnė Julius Kuliešis, 14 – Žilvinas Rubliauskas (14 atk. kam.), 12 – Šarūnas Jurgutis, 8 – Rimvydas Beržonskis.

„Dailės akademijai“ 20 taškų surinko Mantas Baranauskas, 13 – Algirdas Markauskas, 7 – Edgaras Kordiukovas (17 atk. kam.).

„Dailės akademijos“ treneris Arūnas Grigas pripažino, kad jo komandai sėkmingas buvo tik vienas kėlinys.

„Deja, savaitgalio pradžia nedžiuginanti. Sužaidėme vieną gerą kėlinį ir tris tragiškus, labai jautėsi silpnas fizinis pasirengimas. Kol turėjome sveikatos ir pataikėme, neblogai ir gynėmės, deja, trumpai.

Reikės didinti treniruočių krūvį, o patiems žaidėjams teks labiau pamąstyti apie savo fizinę formą“, – atviras buvo jis.