Kariai buvo per plauką nuo sensacijos

Trečiadienio vakarą Plasta-Sostinės B lygoje įvyko vos vienas susitikimas, kuriame savo aikštėje žaidusi "MB legal-Tikrosios saugos" ekipa surėmė ginklus su "LKA-karys.lt" atstovais. Nors svečiai buvo arti tikslo, tačiau iškovoti sensacingos pergalės jiems nepavyko, o sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę vicečempionai šventė septintą pergalę iš eilės.

Drama susitikimo pabaigoje

"MB legal-Tikrosios saugos" (11-2) ekipa sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes, tačiau ir to pakako, kad akistatoje su "LKA-karys.lt" (3-8) atstovais būtų pasiekta pergalė minimaliu skirtumu.

Pirmoje rungtynių pusėje abi komandos žaidė vangiai ir gana sunkiai rinko taškus. Todėl nieko nuostabaus, kad ekipos laikėsi įsikibusios viena kitos, o dvikovos pusiaukelėje kariai buvo priekyje tik dviejų taškų skirtumu 24:22.

Po didžiosios pertraukos svečiai toliau strigo puolime. Tuo tarpu aikštės šeimininkai antrąją dvikovos pusę pradėjo įjungę aukštesnę pavarą ir daugiausiai Mindaugo Badaro ir Vido Niparavičiaus pastangomis "advokatai" trečiojo ketvirčio pabaigoje susikrovė devynių taškų persvarą 41:32.

Tikros linksmybės prasidėjo lemiamame kėlinuke. Svečiai nesudėjo ginklų, šturmavo varžovų krepšio prieigas ir pasiekė savo - kariams ne tik pavyko ištirpdyti turėtą deficitą, bet ir susikrauti šešių taškų persvarą.

Deja, išlaikyti pergalės "LKA-karys.lt" komanda nesugebėjo. "MB legal" atstovai vargais negalais pavijo varžovą, o po dramatiškai sužaistos rungtynių pabaigos galiausiai išplėšė pergalę rezultatu 54:53

Lengvas atsipalaidavimas

"MB legal-Tikrosios saugos" ekipos vadovas Mindaugas Badaras po dvikovos konstatavo, kad tai buvo blogos rungtynės: "Vėlgi gavosi neplanuotai atkakli dvikova. Pirmą rungtynių pusę puikiai atspindi rezultatas – tiek mes, tiek varžovai atakavom labai netaikliai, taigi, rezultatas buvo apylygis. Trečiąjį kėlinuką jau sužaidėme neblogai, šiek tiek atitrūkom ir turbūt pagalvojom, kad darbas jau padarytas. Tačiau, ketvirtajame užteko tik šiek tiek atsipalaiduoti ir kariai vos mūsų nenubaudė".

"Žinoma, tai prastos mums rungtynės daugeliu aspektų. Nors žaidėm savo salėje, ir atakoms susikurdavom geras progas, jas realizuoti pavykdavo retai, čia turbūt ir yra pagrindinė sunkaus žaidimo priežastis. Bet, kita vertus, gal ir gerai tas šaltas dušas, nes pas mus dabar vyravo toks lengvas atsipalaidavimas. Todėl, manau, kad šios rungtynės mums tikrai padės rimčiau susikoncentruoti ateinančioms kovoms", - komentarą baigė "MB legal-Tikrosios saugos" ekipos vadovas M.Badaras.

Teisėjai išgelbėjo kailį

"LKA-karys.lt" komandos treneris Henrikas Rumša buvo nusivylęs teisėjų veiksmais dvikovos pabaigoje: "Šį kartą dvikovoje ne varžovai išnešė sveiką kailį, o teisėjai jų kailį išgelbėjo. Teisėjai išsigando N.Varnelio, kuris turi žinomą vardą krepšinio pasaulyje ir sušvilpė tokią baudą, kai mūsų žaidėjas su lūpomis pabučiavo jam alkūnę. Baisu, taip negalima švilpti net ir žvaigždėms. Niekada aš teisėjų nekritikuoju, bet va toks vienas švilpukas pakeitė rungtynių rezultatą ne mūsų naudai. Nors gale turėjom galimybių, bet nepavyko".

"Visos rungtynės buvo banguotos. Trečiame kėlinuke davėm pailsėti savo pagrindinėms žaidėjams ir tada varžovai įsiveržė, bet vėliau pagavom vėl žaidimą ir panaikinom turėtą deficitą. Likus dviem su puse minutės turėjom šešis taškus. Mes neužpuolėm, jie išlygino rezultatą ir tada kaip sakant vienas švilpukas, kuris turėjo sušvilptas ne į tą pusę ir viskas. N.Varnelis įmetė vieną baudą iš dviejų ir paskutinėje atakoje neužpuolėm. Džiugu, kad mes iš tikro išmokom kovoti. Su daug lengvesne, žemesne sudėtimi laimėjom lentą. Tai parodo, kad mes buvo labiau verti pergalės nei varžovai. Bet gaila, kad to teisėjams neįrodėm", - apmaudą po nesėkmingos dvikovos liejo "LKA-karys.lt" komandos treneris H.Rumša.

"MB legal-Tikrosios saugos“ ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Vidas Niparavičius pelnęs 15 taškų, Mindaugas Badaras pridėjo 10 taškų.

"LKA-karys.lt" komandoje pasižymėjo Povilas Stanaitis ir Marius Valkauskas pelnę po 14 taškų.