Lemiamame kėlinuke spurtavę "Patriotai-VTDK" šventė lengvą pergalę

Vienintelėse ketvirtadienį vykusiose GEALAN-Sostinės B lygos rungtynėse pergalę iškovojo "Patriotai-VTDK" ekipa, kuriems šį pergalė leido pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Svečiuose žaidusi Manto Mudėno treniruojama "Duonpelnio-Basket" (2-9) tris kėlinius garbingai kovėsi su mačo favoritais "Patriotais-VTDK" (6-3), tačiau ketvirtajame kėlinyje sustojo ir leido aikštelės šeimininkams iškovoti triuškinamą pergalę rezultatu 99:73.

Pirmuosius tris kėlinukus "Duonpelnys Basket" krepšininkai vertė prakaituoti kur kas labiau patyrusius varžovus. Ne stipriausios sudėties susirinkę aikštelės šeimininkai ilgą laiką niekaip negalėjo įrodyti pranašumo prieš vienus grupės autsaiderius.

Vis tik paskutiniajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė kardinaliai. Tuščiais šoviniais ėmė šaudyti M.Mudėno auklėtiniai net 6 minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o per tą laiką  Arūno Pranevičiaus vedama "Patriotų-VTDK" ekipa pelnė net 21 tašką be atsako ir atsakė į visus svarbiausius vakaro klausimus.

Nugalėtojams A.Pranevičius pelnė 25 taškus. Lukas Praskorys pridėjo 21 tašką.

Svečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Tomas Šilingis ir Justas Jankauskas, pelnę atitinkamai 17 ir 14 taškų.

Tai buvo jau šeštoji "Patriotų-VTDK" pergalė Sostinės B lygoje leidusi jiems pakilti į antrąją vietą B grupėje. Tuo tarpu penktąją nesėkmę iš eilės patyrusi "Duonpelnys Basket" komanda smuktelėjo į aštuntąją rikiuotės poziciją.