"Nemenčinė" triuškino varžovus, ISM užkopė į pirmą vietą

Pirmadienio vakarą Plasta-Sostinės B lygoje buvo sužaistos dvejos varžybos, po kurių A grupės turnyro rikiuotėje atsirado dar daugiau intrigos. Po skaudaus pralaimėjimo atsitiesusi "SK Nemenčinė" įveikė SKM atstovus bei pakilo į septintąją rikiuotės vietą. Tuo tarpu pergalę šventusi "ISM universiteto" komanda laikinai pakilo į pirmąją turnyro lentelės poziciją.

Gavo pylos

Lengvą pergalę šventė savo aikštėje žaidusi "SK Nemenčinės" (6-6) ekipa rezultatu 79:62 privertusi pasiduoti aštuntąją nesėkmę iš eilės patyrusią "SKM-Agotos gryčios" komandą.

Intriga rungtynėse išgaravo dar pirmajame kėlinyje, kurį Stasio Plytnyko kolektyvas laimėjo net 29:9. Įspūdingai mačą pradėję šeimininkai nebuvo linkę sustoti ir kituose kėliniuose savo pranašumą tik didino, kol šis pasiekė net 38 taškus. Tik tada "SK Nemenčinės" krepšininkai apsiramino ir paskutiniajame ketvirtyje leido svečiams skirtumą sumažinti iki padoraus 17 taškų deficito.

"SK Nemenčinės" ekipos žaidėjo Justino Plytnyko mintys: "Kaip ir tikėjomės, varžovai atvyko ne pilnos sudėties. Todėl jau pirmame kėlinyje pabėgom ir po to likusius kėlinius išlaikėm turimą didelį pranašumą. Tik nesuprantu kas atsitiko ketvirto kėlinio pabaigoje, kai leidome šitiek įmesti varžovams. Už tai "chebrytė" gavo pylos. Šiaip varžybos buvo geros, tokių mums jau reikėjo. Mūsų komanda šiuo metu yra kamuojama traumų ir ligų, tad mums labai pasisekė, kad varžovas buvo lengvas. Kitą pirmadienį mūsų laukia akistata su grupės lyderiais. Tikimės pasveikti, būti pilnos sudėties ir pateikti jiems rimtą kovą."

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Adas Paprovas ir Ernestas Kazjanin, pelnę atitinkamai 27 ir 23 taškus.

"SKM-Agotos gryčios" ekipoje Šarūnas Janušas pelnė 12 taškų, Povilas Staigis ir Medardas Pauliukėnas surinko po 12 taškų.

Pralaimėjimų serija

Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė ir į šeštą turnyrinės lentelės vietą nukrito Pauliaus Budėno treniruojamas "ReBALT-Autošalnos" (8-7) kolektyvas. Šį kartą svečiuose žaidęs kolektyvas neatsilaikė prieš "ISM universiteto" (14-2) komandą, kuriai pergalė rezultatu 69:55 leido laikinai pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Pirmoje rungtynių dalyje svečių ekipos žaidėjai gana sėkmingai kovėsi su Šarūno Cipario auklėtiniais ir neleido šiems įsibėgėti puolime. Įpusėjus antrajam kėliniui švieslentėje degė skaičiai 18:18. Tačiau likusią kėlinio dalį aikštelės šeimininkai laimėjo 15:6 ir po dviejų kėlinių galėjo džiaugtis turimu 9 taškų pranašumu.

Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 5 taškų ir atrodė, kad intriga į rungtynes dar sugrįš. Bet kitokios nuomonės buvo puikias rungtynes žaidęs Karolis Bielskis. Paskutinėmis trečiojo ketvirčio sekundėmis jis pataikė du tolimus metimus ir atstatė savo ekipos pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje Š.Cipario auklėtiniams beliko ramiai išsaugoti turimą pranašumą, kas jiems puikiai ir pavyko.

"ISM universiteto" ekipoje puikiai rungtyniavo net 37 taškus pelnęs K.Bielskis.  10 taškų pridėjo Linas Beliūnas.

"ReBALT-autošalnos" gretose Marius Taparauskas ir Viktoras Azarkovas surinko atitinkamai 17 ir 15 taškų.