Pirmadienio vakarą - B lygos senbuvių pamokos jaunimui

Pirmadienio vakarą GEALAN-Sostinės B lygoje įvyko dvejos rungtynės. Savo aikštėje rungtyniavę kariškiai tiesiog nepasigailėjo VKM jaunimo. Tuo tarpu Vingio sporto salėje vykusiose rungtynėse "Rybvaldos" krepšininkai pergalę šventė išeikvoję kiek daugiau jėgų.

Nepasipriešino

Jaunieji "Vilniaus KM-2000" (5-8) krepšininkai nerado jokių priešnuodžių prieš labiau patyrusius varžovus. Svečiuose rungtyniavęs jaunimas gavo skaudžią krepšinio pamoką. Fantastiškai žaidę Kęstučio Kairio auklėtiniai varžovus tiesiog pažemino - pergalė iškovota nepadoriu 42 taškų skirtumu 111:69.

Svečiai varžovams priešinosi tik mačo pradžioje, kurio metu komandas skyrė tik keli taškai. Tačiau po to aikštėje dominavo aikštelės šeimininkai. Pastarieji jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą, o antrajeme ketvirtyje skirtumas tapo triuškinamu.

Antroji mačo dalis tebuvo formalumas, kurio metu daugelis "LKA-karys.lt" krepšininkų gerinosi sezono statistiką.

Nesustabdomai nugalėtojų gretose rungtyniavo Edvinas Ruzgas. Jo sąskaitoje 45 taškai. Rimvydas Sasnauskas pridėjo 24 taškus.

Svečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Simonas Jarumbauskas ir Mykolas Astrauskas, atitinkamai pelnę 24 ir 15 taškų.

Antrasis kėlinys

Nugalėtojų titulą ginantys "Rybvaldos" (14-1) atstovai dideliais žingsniais artėja pirmosios vietos reguliarajame sezone link. Dvikovoje savo aikštėje rezultatu 87:79 patiesę "LEU-Safety style" (5-7) ekipą, Simo Pociūno auklėtiniai iškovojo jau septintą pergalę iš eilės ir likus sužaisti tris turus iki reguliariojo sezono pabaigos yra vienvaldžiai grupės lyderiai.

Turnyro favoritams mačo pradžia kiek netikėtai susiklostė įtemptai. Jaunimas aktyviai pradėjo susitikimą ir pirmajame ketvirtyje diktavo sąlygas - 22:16 po 10 minučių.

Tačiau jau antrajame kėlinyje lygos čempionai parodė savo raumenys. Antrąją mačo dalį aikštelės šeimininkai laimėjo net 31:13 ir rungtynių svarstyklės pakrypo pastarųjų naudai.

Po pertraukos "Rybvaldos" pranašumas tik dar labiau augo - 25-tą mačo minutę skirtumas pasiekė rekordinę vakaro atžymą 23 taškus. Per likusį laiką svečiams pavyko šiek tiek sumažinti turimą deficitą, tačiau didesnės grėsmės aikštės šeimininkams tai nesukėlė.

Pasibaigus dvikovai Simas Pociūnas nebuvo itin patenkintas komandos pasirodymu lemiamame ketvirtyje: "Iškovojome dar vieną svarbią pergalę ir artėjame prie reguliariojo sezono pabaigos. Bet net žiūrint į turnyrinę lentelę, kol kas dar visko gali būti. Vakar ketvirtame kėlinyje atsipalaidavome ir vos neprisidarėme problemų."

"Aišku, iš dalies tai buvo mano klaida, nes eksperimentavau su sudėtimi. Bet kaip ir sakiau savo žaidėjams, jei norime kovoti dėl aukštų vietų, turime mokėti žaisti su įvairia sudėtimi. Dar turim tris rungtynes iki reguliariojo sezono pabaigos, tad bandysim gerinti kokybę bei gydytis traumas ir ligas."

Nugalėtojams Laimonas Alionis pelnė net 30 taškų. Mantas Jankūnas pridėjo 15 taškų.

Svečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Žygimantas Gedžiūnas ir Andrej Tichonov, pelnę atitinkamai 21 ir 18 taškų.