VSC paraiška pusfinaliui, "LKA-karys.lt" vos neprisižaidė

Trečiadienio vakarą įsibėgėjo GEALAN-Sostinės B lygos ketvirtfinalio kovos. Mūšius dėl kelialapių į pusfinalį pradėjo dar keturios ekipos, kurios vakar lygos gerbėjams padovanojo įsimintinų akimirkų.

Emocijos

Itin pakilia nata ketvirtfinalio seriją pradėjo "VSC-Elteros projektų" ekipa. Pastarieji, rungtyniaudami namuose, nepaliko jokių vilčių "Vilniaus miesto savivaldybės" komandai ir šventė įtikinamą  pergalę 78:62.

Nors prieš šią seriją buvo kalbama, kad VSC vis tik turėtų būti laikomi poros favoritais, tačiau niekas nesitikėjo, kad Igno Pagalio auklėtiniai taip dominuos rungtynėse. Aikštelės šeimininkai tik pirmomis mačo minutėmis leido svečiams išlaikyti lygybę rungtynėse.

Tačiau jau nuo trečiosios mačo minutės VSC perėmė iniciatyvą į savo rankas ir daugiau nebesižvalgė atgal. Užtikrintai rungtyniavę šeimininkai viso mačo metu didino skirtumą, kol trečiajame kėlinyje jų pranašumas išaugo iki nepadoraus 26 taškų skirtumo.

Šis susitikimas pasižymėjo didelių emocijų potrūkių. Mindaugo Noreikos treniruojama ekipa buvo nubausta net dvejomis techninėmis pražangomis, o trečiojo kėlinio pabaigoje pastarųjų ekipos įžaidėjas Justinas Ruminas net gi buvo išvarytas iš aikštelės už pernelyg grubų žaidimą.

Ignas Kalesnykas po pergalės palinkėjo neatsipalaiduoti per šventes: "Pusę kelio įveikėm, dabar svarbu nepersivalgyti per Vėlykas ir antrose rungtynėse būti lengvesniems. Gerą rungtynių tempą uždavėm ir visas rungtynes tokį laikėm, tačiau tik akimirką atsipalaiduodavom ir vėl varžovai kvėpavo į nugarą. Geros rungtynės, kietos. Ačiū varžovams už gerą kovą ir iki kito trečiadienio! Linksmų visiems švenčių!"

Nugalėtojams Tadas Gaižauskas ir Šarūnas Žala atitinkamai pelnė 18 ir 16 taškų.

Svečių gretose pasižymėjo Paulius Macijauskas ir Gintas Petrikas, surinkę 21 ir 15 taškų.

Atgimimas

Didelę valią, kovingumą ir ryžtą vakar dienos mače pademonstravusi "Magnum veterinarijos" ekipa sugebėjo panaikinti triuškinamą pranašumą, atkurti rungtynėse intrigą, tačiau pabaigoje pastariesiems pritrūko sėkmės ir pergalingai šioje serijoje startavo aikštelės šeimininkė "LKA-karys.lt" ekipa, šventusi pergalę 78:75.

Nors dar antradienio vakarą Mindaugo Lapėno auklėtiniai kovėsi dėl patekimo į šį etapą, jau kitą dieną veterinorų laukė naujas barjeras - kairškių krepšininkai. Pastarieji turėjo kelių savaičių pertrauką nuo reguliariojo sezono pabaigos, tad nenuostabu, kad krepšinio pasiilgę ir pailsėję krepšininkai nuo pat mačo pradžios diktavo sąlygas varžovams.

Tuo tarpu antrą itin svarbų mačą per dvi dienas žaidusi "Magnum veterinarijos" ekipa didžiąją mačo dalį atrodė lėtesnė už varžovus, o tuo puikiai naudojo aikštelės šeimininkų lyderis Edvinas Ruzgas, laidęs vieną taiklų metimą po kito.

Įgiję 21 taško pranašumą, Kęstučio Kairio auklėtiniai mintyse ko gero jau šventė pergalę. Tačiau tokiu priešininkų atsipalaidavimu vos nepasinaudojo svečiai. Pastarieji lemiamame ketvirtyje rado savyje jėgų, pradėjo mažinti turimą deficitą ir grąžino į rungtynes intrigą. Vis tik mačo pabaigoje pastariesiems pritrūko sėkmės ir šviežumo, tad po finalinės mačo sirenos, kariškiai galėjo džiaugtis sėkmingu serijos startu.

Nugalėtojams E.Ruzgas pelnė 22 taškus. Rimvydas Sasnauskas pridėjo 16 taškų.

Svečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Dominykas Gružinskas ir Mindaugas Šeduikis, atitinkamai pelnę 25 ir 12 taškų.