Lyderiai tvirtina pozicijas, naujokai - reabilituojasi

Tęsiasi kovos informacinių technologijų srityje dirbančias įmones vienijančioje krepšio lygoje. Praėjusią savaitę buvo sužaisti trečiojo turo susitikimai, po kurių dar labiau išryškėjo turnyrinės lentelės kontūrai. Čempionato favoritai dar labiau sustiprino pozicijas, tuo tarpu turnyrinės lentelės viduryje esančios ekipos taškus dalijosi itin atkakliose dvikovose.

Atkakliausios. Į atkakliausios savaitės dvikovos vardą pretendavo net dvi akistatos, kurios pasibaigė keturių taškų skirtumais. "Teo" (2-0) ekipa po įtikinamos pergalės prieš "Fimos" komandą antrajame ture kiek sumažino apsukas ir tik po labai atkaklios kovos palaužė šiame sezone gerokai sustiprėjusią "Mokėjimų.lt" (0-3) ekipą rezultatu 56:52.

Nuo pirmenybių naujokų nedaug atsiliko CSC (1-2) atstovai savo aikštėje po permainingos kovos įveikę "Fimos" (0-4) kolektyvą rezultatu 58:54. Turnyrinės lentelės apačioje esančių komandų akistatą geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po pirmo kėlinuko įgijo dviženklį pranašumą (20:9). Visgi trečiajame ketvirtyje svečiai sugebėjo atsigriebti, tad dvikovos pabaigoje kova virė taškas į tašką. Nors progų laimėti turėjo abi ekipos, visgi dvikovos pabaigą sėkmingiau sužaidė CSC ekipa, kuri nuaidėjus finalinei sirenai šventė pirmąją pergalę šiame sezone.

Bekompromisė. Ne ką mažiau intriguojanti buvo "iTree" (1-1) ir "Affecto Lietuva" (2-1) dvikova. Dėl vietos stipriausiųjų divizione kovojančios komandos pirmadienio vakarą stojo į bekompromisę kovą dėl aukso vertės taško. Rungtynių pradžioje vyko apylygė kova visgi kiek geriau sekėsi svečiuose žaidusiems "Affecto" vyrams. Visgi antrajame kėlinuke "medžiai" spurtavo, persvėrė rezultatą ir perėmę iniciatyvą į savo rankas išlaikė sau palankų rezultatą iki pat pagrindinio laiko pabaigos. Sunki, tačiau labai svarbi "iTree" pergalė rezultatu 63:58.

Reabilitavosi. Nesėkmę debiutinėse rungtynėse patyrusi MEZON (1-1) komandą reabilitavosi ir antrosiose rungtynėse sugebėjo palaužti "InSoft" (0-3) ekipą rezultatu 85:61. Mobiliojo interneto tiekėjai į priekį pabėgo jau susitikimo pradžioje, o antrajame ketvirtyje padidinę atotrūkį po didžiosios pertraukos jau nebesižvalgė atgal.

Tradicija. Jau tampa tradicija, jog turnyro favoritai kiekvieną savaitę iškovoja didžiausias turo pergales. Šįkart rekordine persvara laimėjo "Asseco Lietuva" (2-1) komanda net 60 taškų skirtumu 104:44 įveikusi "1ClickFactory" (0-2) atstovus. Nedaug nuo jų atsiliko "Barclays Bank" (3-0) atstovai įveikę "IBM-Vismos" (1-2) ekipą rezultatu 78:26, nors po pirmojo kėlinuko dar buvo besivejančiųjų vaidmenyje (12:14).

Įdomu tai, jog rekordinės savaitės pergalės laureatai "Asseco" atstovai patyrė ir vieną skaudžiausių nesėkmių, juos rezultatu 98:48 sumindė "Atea-HP" garbę ginantys krepšininkai.

Nesulaikė. Aukštus tikslus šiame sezone išsikėlusi "Jungtinė IT įmonių komanda" (1-2) nesulaikė "Gridonline.lt" (2-1) lyderio Edgaro Tkačenkos. Čempionato debiutnai iškovojo pergalę rezultatu 68:54, o jų lyderis pelnė net 25 taškus ir sugriebti 15 atšokusių kamuolių. Tuo tarpu "jungtinei"komandai tai buvo jau antroji nesėkmė, kuri stumtelėjo ekipą į šeštąją poziciją bei kiek sumažino jos viltis antrajame etape žaisti pajėgiausiųjų divizione.

Lentelė. Kol kas turnyre be nesėkmių žengia penkios ekipos: "Adform", "Teltonika", "Teo", "Barclays Bank" ir "Atea-HP". Joms įkandin žengia dar šešios komandos savo sąskaitose turinčios vos vieną nesėkmę. Vietų, stipriausioje grupėje yra vos devynios, tad jau visai netrukus prasidės įdomiausios kovos, kuriose kiekvienas taškas bus itin svarbus kovojant dėl bilieto I pajėgumo divizione.

Anonsas. Pirmoji lyderių akistata įvyks jau šiandien Vilniaus vingio sporto salėje, esančioje Savanorių pr. 176, kur 19:15h susitiks be pralaimėjimų žengiančios "Adform" ir "Teltonikos" komandos.