Naujiena

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės D1 lygoje ginklus surėmė A grupės viršuje esanti „Vilniaus paukštyno“ (4-2) komanda ir vos trečiąsias rungtynes čempionate žaidę „Aesculap“ (1-2) vyrai.

Šių rungtynių nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Dvikovą žymiai geriau pradėjo svečiuose žaidusi „Aesculap“ komanda (25:18), tačiau sėkmingas startas nepadėjo pamatų pergalingai pabaigai.

Antrajame kėlinuke svečiai ėmė strigti puolime, tačiau gera gynyba leido jiems ne tik išsaugoti, bet ir šiek tiek padidinti turėtą pranašumą (40:32). Vis tik, po didžiosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojom.

Akivaizdžias išvadas tiek puolime, tiek gynyboje padarę „Vilniaus paukštyno“ krepšininkai per vieną kėlinuką ne tik panaikino turėtą deficitą, bet ir jo pabaigoje net išsiveržė į priekį (57:54).

Įgavę pasitikėjimo savo jėgomis aikštės šeimininkai „lyg iš natų“ sužaidė lemiamą kėlinuką, kurio metu dar labiau padidino atotrūkį nuo varžovų ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė sudėtingą pergalę rezultatu – 74:68.