LEU pergalė užtikrino "navigatoriams" čempionų titulą

Trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar dvejos SKL "Rudens taurės" akistatos. Savo aikštėje žaidusi "Tegra" vos nesukūrė stebuklo, tačiau galiausiai turėjo pripažinti "LEU-Šviesos" studentų pranašumą. Tuo tarpu B lygoje debiutuosianti "SK Ferimsta" išvykoje paguldė ant menčių "VS-Fitness" vyrus.

Pergalė pradžiugino varžovus

Svečiuose žaidę Egidijaus Ženevičiaus treniruojami "LEU-Šviesos" studentai iššvaistė trečiojo kėlinuko pabaigoje turėtą solidų pranašumą ir leido varžovams išlyginti rezultatą, tačiau protingiau sužaidę susitikimo pabaigą galiausiai išplėšė dramatišką pergalę rezultatu 79:78.

Studentai jau nuo pirmų susitikimo minučių šovė į priekį ir be vargo susikrovė apčiuopiamą pranašumą. Nors Rolando Knyzos treniruojama "Tegros" komanda prieš pat didžiąją pertrauką sugebėjo apkarpyti turėtą deficitą, tačiau jau antroje dvikovos dalyje "LEU-Šviesos" krepšininkai surengė dar vieną spurtą ir likus minutei iki trečiojo kėlinuko pabaigos įgijo dvidešimt vieno taško persvarą (69:48).

Visgi tai nė kiek neišmušė aikštės šeimininkų iš žaidimo ritmo. Anaiptol, padidinę žaidimo tempą bei pasinaudoję gausiomis varžovų klaidomis "Tegros" vyrai lemiamo ketvirčio pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą (78:78). Deja, tai buvo viskas, ką aikštės šeimininkams pavyko padaryti. Netrukus penktąją pražangą gavo "Tegros" lyderis Alanas Dzeranovas, o vieną baudos metimą realizavo gimtadienį šventęs svečių gynėjas Artūras Malichinas. Įgiję minimalią persvarą LEU studentai pavyzdingai gynėsi ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė puikią pergalę.

Visgi studentų sėkmė labiausiai nudžiugino ne jų sirgalius, o "Oro navigacijos" vyrus, kuriems tokia rungtynių baigtis garantavo "Rudens taurės" nugalėtojų titulą.

Nugalėtojų komandą į pergalę vedė Algirdas Palaima įmetęs 28 taškus ir išprovokavęs 9 varžovų pražangas, Vilius Šermokas pridėjo 15 taškų, o  Ernestas Leipus į savo sąskaitą įsirašė 12 taškų.

"Tegros" ekipoje išsiskyrė A.Dzeranovas, pelnęs 19 taškų, Karolis Raginis pridėjo 17 taškų.

Užtikrinta pergalė

Antrose vakaro rungtynėse intrigos buvo gerokai mažiau. Savo aikštėje žaidusi "VS-Fitness" komanda tik kėlinuką priešinosi "SK Ferimstos" vyrams, tačiau vėliau leido varžovams įsibėgėti, o dvikovos pabaigoje turėjo pripažinti triuškinamą svečių pranašumą.

Stasio Kurmino treniruojami "SK Ferimstos" atstovai geresni buvo beveik visose statistikos kategorijose, tad nenuostabu, jog "Rudens taurės" turnyrą pradėjo iškovodami lengvą pergalę rezultatu 91:72.

Nugalėtojų komandą į priekį vedė komandos naujokai - Eduard Rogačiov surinko 28 taškus, Liudvikas Rukšėnas pridėjo 17, o Mantas Kibildis į savo sąskaitą įsirašė 16 taškų.

"VS-Fitness" gretose pasižymėjo Dainius Novickas, pelnęs 22 taškus ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus, Vytautas Ostrauskas pridėjo 11 taškų.