Susisiekimo ministerija trečią kartą iš eilės tapo čempione (foto, paskutinio metimo video)

Savaitgalį finišavo Valstybinių įstaigų darbuotojų krepšinio turnyras "Baltman" taurei laimėti. Trečius metus iš eilės čempione tapo LR Susisiekimo ministerijos komanda, kuri finale po dramatiškos kovos įveikė amžinus varžovus iš LR Vidaus reikalų ministerijos.

Nuotraukas iš Baltman taurės finalo rasite mūsų Facebooke

Reto grožio finalinės rungtynės pareikalavo nemažai abiejų ekipų atstovų nervų. Nors pirmoje susitikimo pusėje kiek geriau tarodė Vidaus reikalų ministerijos darbuotojai, kurių pranašumas vienu momentu pasiekė 8taškų ribą, tačiau jau po ilgosios pertraukos situacija pasikeitė. Susisiekimo ministerijos atstovai perėmė iniciatyvą ir įgijo kelių metimų pranašumą. Tačiau pats įdomumas prasidėjo iki ketvirto kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei minutei. VRM krepšininkas Marius Staniulis dviem taikliais dvitaškiais persvėrė rezultatą saviškių naudai (66:65).

Netrukus Giedrius Giedra iš Susisiekimo ministerijos išprovokavo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Tačiau abi baudos skriejo pro šalį. Kitoje atakoje Artūras Daugulis galėjo iki 3 taškų padidinti VRM persvarą, tačiau dviejų taškų metimas tikslo nepasiekė, o varžovai ruošėsi lemiamai atakai. Po Manto Kibildžio rezultatyvaus perdavimo gavęs kamuolį Tomas Šunskis šaltakraujiškai smeigė tritaškį ir išvedė Susisiekimo ministeriją į priekį (68:66). VRM žaidėjams dar buvo likusios 3 sekundės, tačiau skubotas Rolando Matulio tritaškis skriejo pro šalį. Susitikimas baigėsi rezultatu 66:68.

Nugalėtojams daugiausiai taškų surinko Giedrius Giedra - 20. Jis taip pat atkovojo ir 12 kamuolių. Tomas Šunskis pasižymėjo 11 pelnytų taškų.

VRM gretose Gabrielius Ramonas surinko 15, Rolandas Matulis ir Otas Majeras - po 14 taškų.

Rungtynėse dėl trečios vietos didesnio vargo su varžovais iš Muitinės departamento neturėjo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). Mažajame finale gaisrininkai šventė užtikrintą pergalę 85:50.

Šiame mače labiausiai pasižymėjo Martynas Baniulis, kuris nugalėtojams pelnė 22 taškus.

Muitinės departamento komandoje išsiskyrė 20 taškų surinkęs Darius Kuzmickas.

Šiemet pirmą kartą surengta ir "Baltman" Mažoji taurė, kurią galėjo iškovoti 4-8 vietas reg. sezone užėmusios komandos. Mažosios taurės turnyro finale pergalę šventė Savivaldybės administracijos komanda, kuri 63:54 įveikė LR Krašto apsaugos ministeriją. Mažosios taurės mače dėl trečios vietos LR Švietimo ir mokslo ministerija palaužė LR Aplinkos ministerijos ekipą 91:78