Įsismaginęs "Stekas" pasiekė du rekordus ir surijo "legionierių" armiją

Po traumos atsigaunantis Ignas Ryla surinko trigubą dublį, o jo vedama "Steko" (11-9) komanda nepasigailėjo "Legiono" (8-11) atstovų ir šventė penktąją pergalę per pastarąsias šešerias rungtynes.

Vos šešis žaidėjus į rungtynes delegavę "legionieriai" varžovams prišinosi tik rungtynių pradžioje, o sužaidus penkias minutes dar buvo priekyje (12:11).

Tačiau vėliau "Steko" krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir lenkdami varžovus kone kiekviename žaidimo komponente greit perėmė iniciatyvą į savo rankas, o pirmojo ketvirčio pabaigoje jau mėgavosi 9 taškų persvara (26:17).

Įgavę pasitikėjimo savo jėgomis Antano Viparto auklėtiniai nebesigręžiojo atgal ir sulig kiekviena minute vis labiau didino savo pranašumą, kuris vienu metu buvo pasiekęs triuškinamą 34 taškų ribą (95:61).

Dvikovos pabaigoje "Legiono" ekipa nežymiai sumažino turėtą deficitą, tačiau pergalę rezultatu 100:68 šventė savo aikštėje žaidusi "Steko" ekipa.

Šioje dvikovoje aikštės šeimininkai atkovojo net 62 (!) atšokusius kamuolius, tuo tarpu "legionieriai" sugriebė vos 35. Akivaizdų priekinės linijos pranašumą dar labiau išryškina kiti skaičiai - atsikovoję kamuolį po varžovų krepšiu A.Viparto auklėtiniai pelnė net 26 taškus, tuo tapu svečiai tokiu būdu surinko vos 4.

"Stekas": Paulius Leščinskas (8 rez.perd.) 20, Ugnius Luneckas 15, Donatas Janavičius 14.

"Legionas": Tomas Gasparavičius 23, Deividas Grigėnas 15.

Įdomu tai, kad "Steko" ekipa atkovojo 62 kamuolius ir atliko net 35 rezultatyvius perdavimus, o tai yra du nauji šio sezono A lygos rekordai.