Misija: neįmanoma. KK "Žaibas" vėl krito prieš "Oro navigaciją"

Svajonė įveikti "Oro navigacijos" krepšininkus KK "Žaibo" vadovui Justinui Karosui gimė dar 2013 metų rudenį. Nuo to laiko komandos buvo surėmusios ginklus 8 kartus ir visuomet pergales švęsdavo "navigatorių" ekipa. Trečiadienio vakarą panevėžiečiai turėjo dar vieną progą įvykdyti (ne)įmanomą misiją, tačiau pergalė vėl šventė čempionų titulą ginantys jų varžovai.

Nors pirmuosius taškus pelnė savo aikštėje žaidę "Žaibo" krepšininkai, tačiau  svečiai netrukus perėmė iniciatyvą ir sužaidus tris su puse minutės turėjo apčiuopiamą persvarą (13:6).

Vis tik tokia įvykių eiga nesugniuždė J.Karoso auklėtinių, kurie pademonstravę neįtikėtino lygio puolimą pakreipė įvykių tėkmę sau naudinga linkme bei pirmąjį ketvirtį baigė būdami pirmaujančiųjų vaidmenyje (30:25).

Šaltą dušą gavę "Oro navigacijos" atstovai padarė išvadas, tad iki pat trečiojo kėlinuko pabaigos aikštėje vyko tikras krepšinio spektaklis, kuriame pirmaujanti ekipa keitėsi kone kas minutę.

Lūžis rungtynėse įvyko lemiamo ketvirčio pradžioje, kuomet "navigatoriai" laimėjo atkarpą rezultatu 12:2 ir likus žaisti dvi su puse minutės įgijo dviženklę persvarą (82:70).

Nors tai nesugniuždė "Žaibo" ekipos kuri padarė beveik neįmanomą dalyką ir sugrąžino dvikovai intrigą (81:84, likus 26 sek.), tačiau tai buvo viskas, ką aikštės šeimininkams pavyko pasiekti.

Per likusį susitikimo laiką nė vienai ekipai nepavyko pasižymėti, tad nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė dramatišką "Oro navigacijos" pergalę rezultatu 84:81.

Pasibaigus dvikovai "Žaibo" komandos vadovas Justinas Karosas neatrodė labai nusivylęs: "Šiandien viskas buvo gerai. Tikrai galėjome pasiekti pergalę, tačiau pritrūko kelių žmonių ant atsarginių suolelio. Tiesiog ketvirtajame kėlinuke pavargome, sustojome ir sulūžome."

"Susirinkome tik septyniese, kiti serga arba traumuoti. O apmaudžiausia tai, jog negalėjo atvykti kertiniai žaidėjai. Nieko nepadarysi. Nurijome dar vieną karčią piliulę. Dabar svarbiausia pakilti ant kojų ir kovoti dėl kelialapio į atkrintamąsias."

"Oro navigacija": Dominykas Palšis 18, Jonas Elvikis 17, Giedrius Giedra (5 kld.) 16.

KK "Žaibas": Žygimantas Gurevičius (5/6 dvit., 4/5 trit.) 24, Tadas Mincė 23.

Tai buvo jau trečioji "navigatorių" pergalė iš eilės leidusi jiems pakilti į ketvirtąją turnyro lentelės poziciją. Tuo tarpu aštuntąjį pralaimėjimą per keturiolika dvikovą patyrusi "Žaibo" ekipa smuktelėjo į vienuoliktąją rikiuotės vietą.