"Oro navigacija" 7 kartą iš eilės palaužė "Žaibo" ekipą (foto)

Antradienio vakarą buvo sužaistos vienerios Plasta-Sostinės A lygos rungtynės, kuriose susigrūmė savo aikštėje žaidusi "Oro navigacijos" (6-4) ekipa ir "KK Žaibo-Alnidos" (6-6) atstovai. Nors didžiąją dalį rungtynių abi komandos žengė petys į petį, tačiau susitikimo pabaigoje spurtavę "navigatoriai" viską sudėliojo į savo vietas.

Nuotraukas iš rungtynių rasite mūsų "Facebook" paskyroje!

Svečiai į rungtynes atvyko vos septyniese, tačiau sugebėjo mesti rimtą iššūkį tituluotiesiems varžovams, o sužaidus tris su puse minutės net pirmavo rezultatu 7:6. Šaltą dušą patyrę "navigatoriai" nepalūžo. Anaiptol, pelnę 12 taškų iš eilės perėmė iniciatyvą bei įgijo dviženklį pranašumą (18:7).

Atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje "KK Žaibo-Alnidos" krepšininkai pademonstravo, dėl ko nusipelnė daugelio varžovų pagarbos ir puikiai tvarkydamiesi su "Oro navigacijos" lyderiai nuolat išlaikė kovinį atstumą, o trečiojo kėlinuko pabaigoje net išlygino rezultatą (59:59).

Rungtynių svarstyklėms išsilyginus pirmas penkias lemiamo kėlinuko minutes vyko tikras mūšis, tačiau tuomet aikštės šeimininkai laimėjo kelių minučių atkarpą rezultatu 7:0, įgijo solidų pranašumą (76:68) ir išsaugoję jį iki pagrindinio laiko pabaigos galiausiai šventė  sunkią pergalę. Galutinis rezultatas - 79:71 "Oro navigacijos" komandos naudai.

Nepaisant nesėkmės "KK Žaibo-Alnidos" ekipos vadovas Justinas Karosas buvo puikios nuotaikos: "Išvadas reikia daryti, pasirodo, kuo mažiau tuo geriau. Kai nėra žvaigždžių, tai ir žaidimas klijuojasi. Vakar buvo tokios rungtynės, po kurių pirmą kartą jaučiausi labai gerai. Posakis, kad geriau negražiai laimėti, nes gražiai pralaimėti šįkart negaliojo".

"Jei būtumėm vieną rimtesnį keitimą turėję, gal viskas būtų kitaip. Jiems kaip visada prieš mus pasisekė. Jei rimtai, turėsime dabar kelias treniruotes per kurias bandysime dar labiau pagerinti žaidimą", - optimizmo nestokojo "KK Žaibo-Alnidos" ekipos vadovas J.Karosas.

"Oro navigacija": Rolandas Jarutis (9 rez.perd., 5 per.kam.) 19, Edvinas Ruzgas ir Jonas Elvikis po 12.

"KK Žaibas-Alnida": Aivaras Mincė 25, Vadim Volodko 21.

Įdomu tai, kad nuo pat pirmųjų žingsnių stipriausioje miesto lygoje "KK Žaibo-Alnidos" komandos vadovas Justinas Karosas turi vieną didelę svajonę - įveikti krepšinio vilkų kupiną "navigatorių" komandą. Visgi antradienio vakarą galingųjų varžovų pranašumą teko pripažinti jau septintą kartą iš eilės.