Paskutinę sekundę pataikyti baudos metimai atnešė pergalę „Sporto namams“

„Sporto namai“ (5/5) keliasi savo „akcijas“ ir pozicijas GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) A lygoje.

Šįkart Rolando Skaisgirio auklėtiniai namie 77:75 (17:16, 15:17, 26:19, 19:23) nugalėjo „Ferimstą“ (5/3).

Puikus mačas buvo į „Ekinstą“ susirinkusiems sirgaliams, kurie galėjo grožėtis tikra kova, emocijomis ir kokybišku krepšiniu.

Komandos viena po kitos vis iššokdavo į priekį, bet „Sporto namai“ rimtą ir lemtingą spurtą surengė trečio kėlinio pabaigoje. 10:0 ir atitolti pavyko 53:46!

Eduardas Rogačiovas rodė iniciatyvą ir „Ferimsta“ nepalūžo (60:61), o likus pusantros minutės rezultatas buvo lygus – 73:73. Ignas Juškevičius jį persvėrė, bet „Sporto namai“ gavo porą šansų pelnyti taškus baudų metimais ir jais pasinaudojo.

Pergalę įtvirtino būtent paskutinę sekundę pataikytos Žygimanto Jonušo baudos, kuomet likus vos 0,8 sekundės teisėjai sušvilpė pražangą.

Ferimstiečiai po mačo užsiminė, kad pražanga jiems kėlė klausimų, tačiau net jei tai buvo sėkmė, kartais sekasi stipresniems. Pergalių dar bus!

„Sporto namams“ po 18 taškų pelnė Žygimantas Jonušas ir Jonas Elvikis, po 13 – Paulius Naraškevičius (11 rez. perd.) bei Giedrius Giedra, 11 – Aivaras Kiaušas.

„Ferimstai“ 29 taškus surinko Eduardas Rogačiovas, 12 – Ignas Juškevičius, 8 – Liudvikas Rukšėnas.