Senbuvių debiutas ir lengvas ugniagesių pasivaikščiojimas

Ketvirtadienio vakarą GEALAN-Sostinės B lygoje įvyko dvejos rungtynės. Abiejuose mačuose įtikinamas pergales iškovojo namuose rungtyniavusios "Patriotai-VTDK" ir "Vilniaus ugniagesio" ekipos.

Senbuvių jaudulys

Ketvirtadienio vakarą GEALAN-Sostinės B lygoje debiutavo ekipa, kuri yra puikiai pažįstama Vilniaus mėgėjų krepšinio gerbėjams. Ketvirtadienio vakarą ant parketo pasirodė "Patriotai-VTDK" (1-0) krepšininkai, kurie debiutinėse rungtynėse nepaliko vilčių jauniesiems "Vilniaus KM-I" (0-2) krepšininkams ir šventė įtiknamą pergalę rezultatu 93:80.

Aikštelės šeimininkų pranašumas ėmė ryškėti pirmosiomis rungtynių minutėmis. Puikiai išnaudodami savo stipriąsias puses, Deivido Aukštuolio treniruojami krepšininkai nesunkiai rinko taškus ir tolo nuo savo varžovų. Įpusėjus susitikimui ekipas skyrė 22 taškai.

Antroje mačo dalyje "Patriotai-VTDK" leido aikštėje pasireikšti mažiau patyrusiems ekipos nariams, kuriems nepavyko išlaikyti tokio pat žaidimo tempo. VKM jaunimas laimėjo paskutinį ketvirtį ir šiek tiek sugebėjo sumažinti turėtą deficitą.

Nugalėtojų ekipos žaidžiantysis treneris Deividas Aukštuolis džiaugėsi debiutu: "Prieš rungtynes buvo šioks toks jauduliukas. Nežinojau su kokiu nusiteikimu vyrai atvyks į rungtynes. Bet viskas išėjo neblogai. Gerai, kad sezono pradžioje nereikėjo susidurti su elitinėmis B lygos ekipos ir galima derinti savo žaidimą."

"Nors mums tai yra debiutas B lygoje, tačiau nieko nenustebinsime pasakydami, jog mūsų tikslas - finalinis ketvertas. Tikimės, kad sezono eigoje gerinsime savo žaidimą ir sezono pabaigoje galėsime džiaugtis savo pasiekimu".

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Arūnas Pranevičius ir Deividas Aukštuolis, pelnę atitinkamai 20 ir 16 taškų.

Svečių gretose nesulaikomai rungtyniavo Domantas Jasionis ir Tautvydas Vyšniauskas, surinkę atitinkamai 24 ir 23 taškus.

Lengva pergalė

Dar vienos B lygoje debiutuojančios "Danske Bank" (0-2) ekipos startą ir toliau lydi pralaimėjimai. Šį kartą svečiuose rungtyniavę bankininkai nepasipriešino "Vilniaus ugniagesio" (2-0) komandai ir buvo priversti pastarųjų pranašumą rezultatu 83:57.

Simo Kručkausko treniruojama "Danske Bank" ekipa varžovams priešinosi tik pirmajame kėlinyje, po kurio komandas skyrė tik vienas taškas. Tačiau tragiška antrojo kėlinio pradžia, kurios metu bankininkai 4 minutes nepelnė nė taško, panaikino bet kokią intrigą šiame susitikime.

Paskutiniajame ketvirtyje aikštelės šeimininkai savo skirtumą tik dar labiau padidino ir užfiksavo pergalę triuškinamų 26 taškų skirtumu.

Rolando Žaldario treniruojamoje komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo 21 tašką surinkęs Tomas Markevičius. Giedrius Ruočkus ir Nerijus Statkus prie pergalės pridėjo po 12 taškų.

"Danske Bank" komandoje nesulaikomai rungtyniavo 27 taškus pelnęs Dangiras Čėsinas.