"SK Nemenčinė" grįžta į kovą dėl atkrintamųjų

Vienintelėse pirmadienį įvykusiose Plasta-Sostinės B lygos rungtynėse svečiuose rungtyniavusi "SK Nemenčinės" ekipa pranoko "Teo" atstovus.

Grįžo į kovą

Baigusi komandos komplektaciją sėkmingą žaidimą demonstruoja "SK Nemenčinės" (4-5) komanda, kuri pirmadienio vakarą išvykoje pranoko "Teo" atstovus rezultatu 92:72. Tai buvo jau antroji nemenčiniškių pergalė paeiliui leidusi jiems grįžti į kovą dėl vietos atkrintamosiose varžybose. Tuo tarpu aikštės šeimininkams tai buvo jau septintasis pralaimėjimas per aštuonerias žaistas rungtynes.

Svečiai rungtynes pradėjo geriau ir per pirmąsias dešimt minučių atitrūko dviženkle taškų persvara 24:14. Po dviejų minučių pertraukėlės žaidimas išsilygino, bet "Teo" atstovams nei per plauką nepavyko priartėti prie varžovų. Įpusėjus dvikovai komandas skyrė tie patys dešimt taškų 45:35.

Po didžiosios pertraukos "SK Nemenčinės" komanda nemažino tempo puolime ir toliau sėkmingai kontroliuodama situaciją aikštelėje padidino persvarą iki septyniolikos taškų 71:54, tad lemiamas kėlinukas abiems ekipoms tebuvo formalumas.

"SK Nemenčinės" komandai net du trečdalius taškų pelnė trys žaidėjai: Ernestas Kazjanin įmetė 26 taškus, Pavelas Braknys (16 atk. kam.) surinko 23 taškus, Marius Galvanauskas pridėjo 20 taškų.

"Teo" gretose įspūdingai rungtyniavęs Vaidotas Jakavičius pelnė 34 taškus ir surinko 39 naudingumo balus. Darius Balžekas pridėjo 12 taškų.