"SK Oaks-Magnum veterinarija" ketvirtfinalį pradėjo netikėta pergale

Plasta Sostinės B lygos ketvirtfinalio dvikovos toliau klostosi ne pagal reguliariojo sezono rezultatus. Ketvirtadienio vakarą žemesnėje turnyrinės lentelės vietoje finišavusi "Vilniaus ugniagesio" komanda patiesė "Rybvaldos" atstovus, kai tuo tarpu penktadienio dvikovoje Mindaugo Lapėno treniruojami "ąžuolai" sukūrė dar didesnę staigmeną ir nukovė A grupės nugalėtojus "ISM universiteto" komandą.

Penktadienio vakarą ginklus surėmusios Šarūno Cipario ir M.Lapėno komandos sukūrė tikrą krepšinio spektaklį. Rungtynės buvo įtemptos iki pat paskutinių dvikovos akimirkų, kuriose viską nulėmė Tomo Šiškevičiaus tolimas metimas likus žaisti vos kelias sekundes. Galutinis mačo rezultatas 73:70. Antrasis serijos susitikimas vyks jau rytoj "ąžuolų" aikštėje .

Pirmoje mačo dalyje kiek netikėtai iniciatyvą priklausė "Oaks" komandai. Svečiuose rungtyniavusi komanda gana nesunkiai rasdavo kelių varžovų krepšio link ir demonstruodama puikų pataikymą įpusėjus susitikimui džiaugėsi 7 taškų pranašumu.

Po ilgosios pertraukos studentai ir toliau vargo gynyboje, tačiau patys sugebėjo suderinti savo taikiklius ir visa intriga persikėlė į lemiamą ketvirtį. Likus žaisti kiek mažiau nei 5 minutes, po labai ilgos pertraukos aikštelės šeimininkams pavyko išlyginti rungtynių rezultatą ir nuo tos akimirkos aikštėje vyko tikras nervų karas.

Likus žaisti 43 sekundes "ISM universiteto" komanda turėjo galimybę išsiveržti į priekį, tačiau Alberto Valiulio metimas tikslo nepasiekė ir paskutinės atakos galimybė priklausė svečiams. Ją puikiai pasinaudojo "ąžuolų" komandos žaidėjas T.Šiškevičius, pataikęs tolimą metimą ir nusprendęs dvikovos nugalėtoją. Tai buvo jau antrasis susitikimas iš eilės, kuriame šis žaidėjas nulemią komandos pergalę.

Nugalėtojams Aurimas Butkus ir Karolis Staniokas pelnė atitinkamai 15 ir 12 taškų.

"ISM universiteto" komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo A.Valiulis ir Jurgis Čėsna, pelnę atitinkamai 20 ir 18 taškų.