Tvarkaraštis

Vasario 6 d. Pirmadienis
Kaifas
Šventas Gralis
Vasario 7 d. Antradienis
FL Technics
Juodupė
United Sharks
Draudimas.lt
MKK
SKM-Ereliai
Navalnica
BC Baltoji Vokė
Trakų kalnas
SpaceJam
Vasario 8 d. Trečiadienis
Širvintų SK Briedis
Connecto Lietuva
Swedbank
Kilo Health
Sportuokime LT
Out of Office
R2P Sport
Olando kepurė
Max Relax
Vilnius Benchwarmers
SRP
Oaks Acorns
JUDU
SKM-Vanagai
Vasario 9 d. Ketvirtadienis
CapitalBox
BC Visad gatavs
Vilkas Rūke
Komfakas
Vasario 10 d. Penktadienis
Duok dėdei vieną
KK Rūbinė
Taika&Rytas
Kesko Senukai Digital
Vasario 12 d. Sekmadienis
Gervėčių kraštas
BC PSLK
KK Rubinas
Nowa Fala
Peace-2
Emdis
Nesakyk žmonai
FL Technics
Veesla
SRP
Tirola Basketball-2
NP grupė
Vasario 13 d. Pirmadienis
ŠMSM
Kaifas
JBR
KK Rūbinė
SKM-Evdaras
KK Meridianas
Vilnius Benchwarmers
Vilkas Rūke
Vasario 14 d. Antradienis
Draudimas.lt
KK Meridianas
SKM-Naujininkai
BC Baltoji Vokė
FL Technics
Out of Office
Connecto Lietuva
Tirola Basketball-2
SpaceJam
R2P Sport
Trakų kalnas
NP grupė
Navalnica
Gervėčių kraštas
Vilko Brolija
Peace-2
Vasario 15 d. Trečiadienis
Širvintų SK Briedis
KK Juoda Balta
Sportuokime LT
JUDU
Max Relax
BC Visad gatavs
Vasario 17 d. Penktadienis
Nesakyk žmonai
Kilo Health
Duok dėdei vieną
Peace-2
Baldų Mada
Taika&Rytas
Šventas Gralis
KK Rubinas
Vasario 19 d. Sekmadienis
KK Rūbinė
MKK
Nowa Fala
United Sharks
Tėveliai
JBR
Veesla
CapitalBox
Tirola Basketball-2
Olando kepurė
Vasario 20 d. Pirmadienis
SKM-Ereliai
KK Rūbinė
SKM-Vanagai
Sportuokime LT
SKM-Evdaras
Draudimas.lt
KK Juoda Balta
Olando kepurė
Vasario 21 d. Antradienis
SKM-Naujininkai
Kesko Senukai Digital
United Sharks
Šventas Gralis
MKK
Peace-2
Trakų kalnas
Connecto Lietuva
Vasario 22 d. Trečiadienis
Širvintų SK Briedis
SpaceJam
R2P Sport
NP grupė
Max Relax
Veesla
Kilo Health
Juodupė
Komfakas
SRP
JUDU
FL Technics
Vasario 23 d. Ketvirtadienis
CapitalBox
Vilkas Rūke
Veesla
Oaks Acorns
Vasario 24 d. Penktadienis
Nesakyk žmonai
Swedbank
Duok dėdei vieną
Emdis
BC Visad gatavs
Vilnius Benchwarmers
Taika&Rytas
BC PSLK
Vasario 26 d. Sekmadienis
Kesko Senukai Digital
Baldų Mada
Gervėčių kraštas
SKM-Naujininkai
Tėveliai
Vilko Brolija
Olando kepurė
Širvintų SK Briedis
Vasario 27 d. Pirmadienis
ŠMSM
United Sharks
SKM-Ereliai
Peace-2
JBR
Vilko Brolija
SKM-Vanagai
Juodupė
Kaifas
KK Rubinas
BC PSLK
BC Baltoji Vokė
Vasario 28 d. Antradienis
FL Technics
SKM-Vanagai
Connecto Lietuva
R2P Sport
SpaceJam
KK Juoda Balta
MKK
Emdis