Tvarkaraštis

Lapkričio 13 d.
Girteka Logistics
Tirola Basketball
KK Losrita
Vilniaus kolegija
Hanse Trailer
Triple B
Avion Express
SKM-Constat
Aseko
Taurus
Gedarta.lt
VKK Masonai
Outokumpu Stainless
Oro navigacija
Kuršėnai
2Gen - Kaefer
Sporto namai
Legionas
VGTU
SK Ferimsta
Brexit
SK Ardas
Danske Bank DB
SKM-2002
Vilniaus universitetas
ISM universitetas
KGC
JEPU
Lapkričio 14 d.
KK Grigiškės
Lynx
Rytas-MRU
MRU
ACO.LT
MKK
Taurus
Vilniaus KM 2003
Kirviai
Ego Forte
Vilniaus KM-2002-II-Alpi Baltika
Naresta
Vikingai
Baldų Arsenalas
WEX
LR Švietimo ir mokslo min.
A komanda
Gestas
Tornadas
Kiementas
Swedbank
LR Vidaus reikalų ministerija
Lapkričio 15 d.
Didėja
Atėjau pažaist
Inter Pabradė
LabasPasauli.lt
Patikima praktika
Teodorai
Lapkričio 16 d.
SKM-2002-III
Akcija-KREPŠINIS-2
Lietuvos medikų krepšinio asociacija
Teltonika
Lapkričio 17 d.
Nol Semkers - Oaks
Ridikas
Laimė-Laimė
Akcija-KREPŠINIS
Tėveliai
BKK Vėjas
Atsipūtę
Didėja
FL Technics
SKM-2003-III
Teltonika IoT
SEB bankas
Vilko Brolija
Žali
Kedas
Primum Group & angusrent.eu
Agmeka
VLI Timber
Lapkričio 18 d.
1ClickFactory
Avion Express
SKM-2002
VedejasRenginiui.LT
LR Švietimo ir mokslo min.
Be šansų
Oaks Acorns
Juoda-Raudona
Danske Bank
Tirola Basketball
LKA-karys.lt
SK Nemenčinė
PwC Lietuva
BC Krintančios žvaigždės
MKK
Gedarta.lt
Akcija-KREPŠINIS
United Sharks
BC LIDL
Tirola
Uniclub Casino
TDSfinance.lt
Lapkričio 19 d.
JEPU
Penktukas
Cognizant
Vilko Brolija
SKM-Langų sistemos
Telšiai
Dailės akademija
BC Vilkai
Vilniaus KM-2004-II
DXC
Taurus
Ego Forte
Oaks-2-Tirola
2Gen - Kaefer
Snackbox.lt
Vikingai
Vilniaus paukštynas
Aesculap
SK Ferimsta
Vilniaus universitetas
VLI Timber
LabasPasauli.lt
Lynx
Kumštis
Triple B
Oaks-3-Tirola
Lapkričio 20 d.
SKM-2003-III
BC onetwoBall
Vilniaus kolegija
Legionas
Hanse Trailer
VKK Masonai
Avion Express
SRP
Kiementas
Lietuvos medikų krepšinio asociacija
Outokumpu Stainless
LabasPasauli.lt
BC Vilkai
SK Oaks-Tirola
Sporto namai
Rivile-Stekas
Vilniaus miesto savivaldybė-2
Brexit
SKM-2002-II
Vilniaus KM-2002-II-Alpi Baltika
Aesculap
Patikima praktika
Danske Bank DB
VedejasRenginiui.LT
ISM universitetas
Rytas-MRU
BC Pilaitė
Užgesę talentai
KGC
Teodorai
Tegra
VGTU
Lapkričio 21 d.
Western Union
A komanda
Vaikinai
KK Grigiškės
Tornadas
TDSfinance.lt
Atėjau pažaist
JEPU
Swedbank
Girteka Logistics
Lapkričio 22 d.
Ego Forte
Aseko
SEB bankas
Danske Bank
SKM-2002
Mad Lamb
Didėja
HOME REPORT-Būsto patikra
SKM-2003-II-Mes rūšiuojam
SK Ardas
LR Vidaus reikalų ministerija
Teltonika IoT
Patikima praktika
ACO.LT
Lapkričio 23 d.
SKM-2002-III
Primum Group & angusrent.eu
SKM-2002-Tigrai
BKK Vėjas
SKM-Constat
SRP
Vilniaus KM 2003
Kirviai
Lapkričio 24 d.
Perkūno oželiai
Festima
Ridikas
Uniclub Casino
BC Kažkur Matyti
Nol Semkers - Oaks
Žali
Danske Bank-2
FL Technics
Inter-Rytas
Tirola Basketball
Outokumpu Stainless
2Gen - Kaefer
BC Irsana
Penktukas
WEX
Vilko Brolija
LR Švietimo ir mokslo min.
Kedas
Akcija-KREPŠINIS-2
Lapkričio 25 d.
1ClickFactory
SRP
Oro navigacija
Tirola Basketball
Danske Bank
LR Vidaus reikalų ministerija
SK Nemenčinė
SKM-2002
Festima
Žali
Kumštis
Naresta
JBR
Oaks Acorns
Mad Lamb
VedejasRenginiui.LT
BC onetwoBall
Inter-Rytas
HOME REPORT-Būsto patikra
Atsipūtę
Lapkričio 26 d.
Gestas
LabasPasauli.lt
Cognizant
Danske Bank-2
Dailės akademija
LKA-karys.lt
Naresta
KK Grigiškės
KK Kulkos
Vilniaus KM-2004-II
United Sharks
Laimė-Laimė
Rivile-Stekas
Legionas
BC Irsana
Taurus
KK Losrita
ISM universitetas
SK Ferimsta
Sporto namai
SK Oaks-Tirola
Dussmann
Lynx
Vaikinai
Baldų Arsenalas
Snackbox.lt
Lapkričio 27 d.
SKM-2003-III
Juoda-Raudona
Be šansų
Penktukas
Girteka Logistics
SEB bankas
Vilniaus kolegija
MRU
Teodorai
Atėjau pažaist
Hanse Trailer
KGC
Teltonika
Kiementas
Gedarta.lt
Patikima praktika
Outokumpu Stainless
Swedbank
Kuršėnai
Ego Forte
VGTU
Sporto namai
Brexit
SKM-2003-II-Mes rūšiuojam
Aesculap
Triple B
Vilniaus universitetas
Tegra
Lapkričio 28 d.
KK Grigiškės
SKM-2002-II
Rytas-MRU
SK Ferimsta
ACO.LT
Vilniaus paukštynas
SK Ardas
Vilniaus miesto savivaldybė-2
Vilniaus KM-2002-II-Alpi Baltika
BC LIDL
Vytauto Didžiojo universitetas
BC Vilkai
Vikingai
SKM-Constat
Tornadas
Ridikas
A komanda
SKM-Langų sistemos
WEX
Akcija-KREPŠINIS
Lapkričio 29 d.
Didėja
JEPU
Dailės akademija
Dussmann
Inter Pabradė
VLI Timber
Lapkričio 30 d.
SKM-2002-Tigrai
Akcija-KREPŠINIS-2
Lietuvos medikų krepšinio asociacija
BC Kažkur Matyti
BC Krintančios žvaigždės
BC Pilaitė