Tvarkaraštis

Sausio 19 d. Antradienis
SK Ferimsta
Synkarb
Sausio 20 d. Trečiadienis
FL Technics
Oaks Acorns
Kilo Health
WEX
Vilnius Tech
Stekas
BC Pilaitė
SKM-Liūtai
Vilniaus universitetas
KK Losrita
Danske Bank DB
SK Oaks-Tirola
Kirviai
A komanda
LabasPasauli.lt
BC Reunion
Tirola-Oaks
Vilniaus kolegija
Sausio 21 d. Ketvirtadienis
KK Grg
Vytauto Didžiojo universitetas
Rytas-MRU-VKM
Legionas
Atėjau pažaist
Juodupė
MKK
Akcija-KREPŠINIS-2
ACO.LT
PRA13 Legion
Kažkas bus
Teodorai
Miražas
JEPU
MRU
Nol Semkers-Oaks
Snackbox.lt
SKM-2003-II
Sausio 22 d. Penktadienis
Ego Forte
Tornadas
Didėja
Atsipūtę
Kuršėnai
Pasvalys
Patikima praktika
VKK Masonai
Sausio 23 d. Šeštadienis
SKM-Constant
Hanse Trailer
Kiementas
Molėtų rajonas
BC Krintančios žvaigždės
Oaks-2-Tirola
Sausio 24 d. Sekmadienis
BC Reunion
NPR.LT
Bendorėliai
VKK Masonai
Tėveliai
SRP
KK Rūbinė
Laimė-Laimė
2Gen
KK Fabai
Penktukas
Oaks-2-Tirola
Sausio 25 d. Pirmadienis
1ClickFactory
JBR
Vilniaus vandenys
SRP
KK Losrita
Vilnius Tech
PwC Lietuva
JEPU
Akcija-KREPŠINIS
Žali
BC Sparta
SKM-Liūtai
Festima
Tornadas
Vytauto Didžiojo universitetas
Molėtų rajonas
Legionas
MRU
Sausio 26 d. Antradienis
Gestas
KK Grg
SKM-2003-II
Atėjau pažaist
Stekas
Tirola-Oaks
Baldų Arsenalas
Juodupė
Sausio 27 d. Trečiadienis
SKM-Drakonai
Tirola
Vilniaus kolegija
LKA-karys.lt
Teodorai
PRA13 Legion
Kilo Health
Be šansų
Teltonika
LabasPasauli.lt
Sporto namai
SK Ferimsta
BC Pilaitė
KGC
JEPU
BC Krintančios žvaigždės
Nol Semkers-Oaks
Synkarb
Sausio 28 d. Ketvirtadienis
LIDL All Stars
Oaks-2-Tirola
Naresta
Kuršėnai
Vilniaus KM-2005
Kirviai
Rytas-MRU-VKM
ISM universitetas
SK Ardas
Kedas
ACO.LT
Bendorėliai
Kažkas bus
VKK Masonai
MKK
FL Technics
Uniclub - Sporto lažybos
Kumštis
Western Union
Ridikas
Snackbox.lt
LR Švietimo ir mokslo min.
Sausio 29 d. Penktadienis
Didėja
Mad Lamb-2
Sausio 30 d. Šeštadienis
SKM-Constant
Užgesę talentai
Sausio 31 d. Sekmadienis
Tėveliai
Oaks Acorns
Atsipūtę
Laimė-Laimė
KK Rūbinė
WEX
Mad Lamb
Dussmann
Penktukas
BC Krintančios žvaigždės
2Gen
Dinozaurai
NPR.LT
Ego Forte