0 Darius Kiminius 40:55 23 8/14 57.1% 2/2 100% 1/2 50% 117/4 2 1 4 1 4 1 24 -7
9 Juras Sinkevičius 29:27 12 3/8 37.5% 2/6 33.3% 0/0 0% 31/2 1 0 0 2 5 1 5 -3
33 Adomas Gricius 36:04 14 5/12 41.6% 0/3 0% 4/7 57.1% 136/7 2 4 4 0 4 7 19 -8
44 Rokas Rakejevas 30:48 0 0/1 0% 0/0 0% 0/0 0% 00/0 5 3 5 0 4 0 -2 -2
70 Rytis Meškauskas 31:16 19 5/6 83.3% 2/7 28.5% 3/5 60% 62/4 2 0 5 0 3 3 14 -6
24 Linas Savickas 22:48 0 0/4 0% 0/0 0% 0/0 0% 20/2 3 0 3 0 2 0 -4 -1
75 Renatas Bliuvas 33:40 22 5/9 55.5% 4/6 66.6% 0/1 0% 62/4 2 1 3 0 4 4 21 -3
Viso 90 26/54 48.1% 10/24 41.6% 8/15 53.3% 41 18/23 17 9 24 3 26 16 77 -30
Teltonika
6 Dominykas Zupkauskas 42:22 17 6/13 46.1% 1/4 25% 2/2 100% 51/4 4 4 4 0 3 6 19 +6
7 Ernestas Palskis 35:37 6 1/5 20% 0/1 0% 4/5 80% 61/5 5 0 2 0 5 4 8 -6
13 Antanas Šegžda 37:34 14 1/1 100% 4/7 57.1% 0/2 0% 40/4 0 2 1 0 2 2 14 +15
15 Lukas Andrius Černiauskas 23:10 4 1/2 50% 0/1 0% 2/4 50% 11/0 0 0 4 0 3 2 -4 -5
31 Mindaugas Markevičius 38:31 45 4/8 50% 7/12 58.3% 16/19 84.2% 61/5 2 1 4 0 1 10 47 +2
9 Paulius Borkys 24:48 1 0/1 0% 0/1 0% 1/2 50% 42/2 2 0 1 0 0 1 4 +9
23 Mantas Vanagas 22:55 9 0/4 0% 3/5 60% 0/0 0% 40/4 3 2 1 0 3 0 8 +9
Viso 96 13/34 38.2% 15/31 48.3% 25/34 73.5% 30 6/24 16 9 17 0 17 25 96 +30
Treneris: Rokas Burnys
Dominykas Zupkauskas - nubaustas technine pražanga.

Antanas Šegžda, Teltonika

Varžyboms su Pirent surinkome tik 7 žaidėjus ir taip gavosi, kad neturėjome net 3 aukštų žmonių, kurie cementuoja gynybą bei padeda kovojant dėl kamuolių.

Ūgio trūkumas jautėsi visų varžybų metu, kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjome 30/41 dėl ko stipriai kentėjome.

Varžybas pradėjome prastai, kas leido Pirent jau pirmame kėlinuke įgauti 8 taškų persvarą. Tuomet pavyko ženkliai pagerinti pataikymą, Mindaugas sumetė keletą įspūdingų metimų, 5 minučių atkarpą laimėjome +15 taškų ir dvyliktą varžybų minutę įgijome 6 taškų persvarą. Antrojo kėlinuko gale turėjome 7 taškų persvarą, bet po to mūsų puolimas sustojo, tuo tarpu Pirent taiklūs metimai pasipylė kaip iš gausybės rago. 4 minučių atkarpą pralaimėjome -16 taškų ir leidome Pirent įgyti apčiuopiamą 9 taškų persvarą. Mums niekaip nesisekė panaikinti šios persvaros ir dar 36ąją minutę atsilikinėjome -10 taškų, bet sukaupę paskutines jėgas pakilome lemiamam šturmui kuris leido panaikinti deficitą bei išplėšti pratęsimą.

Pratęsimo metu nebeišleidome iniciatyvos iš savo rankų bei iškovojome saldžią pergalę. Šios varžybos pasižymėjo puikiu tritaškių pataikymu, Pirent pataikė 10/24 (41,6%), mes pataikėme 15/31. Taip pat mes žaidėme agresyviau, kas leido mesti net daugiau baudos metimų (Teltonika 25/34, Pirent 8/15). Agresyvumas ir puikus pataikymas iš trijų taškų zonos mums padėjo iškovoti pergalę, tačiau kitose varžybose būtinai reikės įkalbėti bent du aukštus žmones prisijungti, nes vienam Lukui kovoti po krepšiais buvo ypač sunku.

Noriu pagirti Pirent už kovą. Smagi komandėlė, kurios nesinorėtų sutikti Play-offuose :)