Tvarkaraštis

Gruodžio 2 d. Penktadienis
Patikima praktika
Vilko Brolija-2
Didėja
Oaks-2-Tirola
BC 7bet
Kauno Laisvė
Taika&Rytas
Max Relax
Šventas Gralis
BC Baltoji Vokė
BC Dinamika
BC Geležinis vilkas
Gruodžio 3 d. Šeštadienis
Hustlers University
KK Meridianas
BC Vukai
Perspektyvūs
Gruodžio 4 d. Sekmadienis
Kesko Senukai Digital
Vilkas Rūke
Kažkur Matyti
Stūmokliai
BC Reunion
Pasvalys
Megagen Placebo
Oaks-2-Tirola
Nowa Fala
BC PSLK
Lapės
Gestas
BC Lit
A komanda
Teltonika
SK Nemenčinė
Nesakyk žmonai
MKK
Veesla
Taika&Rytas
BC Vilnius
Supernamai.lt
Tirola Basketball-2
Gervėčių kraštas
Vytenio grąžtai-Oaks
SKM-Gorilos
Olando kepurė
BC United Transline
Gruodžio 5 d. Pirmadienis
Danske Bank
Aktyvi veikla
ŠMSM
Emdis
Lidl Lietuva
Vilniaus kolegija
SKM-Ereliai
BC PSLK
SK Ferimsta
Nol Semkers-Oaks
JBR
Juodupė
SKM-Gorilos
Naresta
SKM-Vanagai
NP grupė
Kaifas
KK Juoda Balta
Tirola Basketball
Shift4
Vilniaus paukštynas
ACO.LT
Joniškio baldai
Bekupė
Rudamina
Lorus
Mad Lamb
BC Cabital
Ollex
Švyturys GO
Atėjau pažaist
Patikima praktika
Gruodžio 6 d. Antradienis
Teltonika-2
Kažkas bus
SKM-Naujininkai
United Sharks
Oaks-2-Tirola
VKK Masonai
Taurus
Žaibas
LW Group
BC Vilnius
VILNIUS TECH
Vilniaus universitetas
Connecto Lietuva
Oaks Acorns
SpaceJam
Veesla
BC Versus
Žalgiris 1410
Trakų kalnas
BC Baltoji Vokė
Navalnica
Nesakyk žmonai
Kumštis
Bendorėliai
Tesonet
LR Vidaus reikalų ministerija
PiRENT
Kiementas
Gruodžio 7 d. Trečiadienis
Vilniaus KM II
Vilniaus KM
SKM-2005-I-Vilniaus duona
Bendorėliai
Širvintų SK Briedis
Baldų Arsenalas
Experienced
Patikima praktika
Sportuokime LT
Tėveliai
Kuršėnai
Lentvaris
R2P Sport
SKM-Evdaras
SK Nemenčinė
Lionex
Kavarskas
BC Random
SEB bankas
Švaros broliai
Perspektyvūs
BC Kibirai
Max Relax
JUDU
Vilniaus universitetas
LKA-Karys
BC United Transline
Out of Office
Girteka Logistics
Tirola Basketball
Kilo Health
Šventas Gralis
Gruodžio 8 d. Ketvirtadienis
Thug Life
SKM-2005-I-Vilniaus duona
SK Skaidiškės
Po Du Po Tris
KK Kariūnas
Miražas
Vilkas Rūke
Vilnius Benchwarmers
Taupa
Vilniaus kolegija
A komanda
MATH-Scientific
Gruodžio 9 d. Penktadienis
Patikima praktika
Akcija-KREPŠINIS F
Dailės akademija
MATH-Scientific
Pabradės Boom
Negeri
Ką vakare?
Tornadas
Didėja
Supernamai.lt
Duok dėdei vieną
Draudimas.lt
Vietinės reikšmės klubas
Vilko Brolija-2
Taika&Rytas
Peace-2
Kažkur Matyti
Kiementas
Gruodžio 10 d. Šeštadienis
Imperatyvas
BC Vukai
Hustlers University
Tirola
Gruodžio 11 d. Sekmadienis
Kesko Senukai Digital
Emdis
Gervėčių kraštas
Komfakas
Megagen Placebo
Marijampolio vikingų rinktinė
Nowa Fala
Juodupė
KK Rubinas
KK Meridianas
KK Rūbinė
BC United Transline
Akcija-KREPŠINIS F
Vietinės reikšmės klubas
Shift4
Citco
Kauno Laisvė
Vilniaus KM
BC 7bet
Kamanė
Tėveliai
CapitalBox
NPR.LT
Telia
Pasvalys
Lionex
Po Du Po Tris
Vilniaus KM-2005-III
Veesla
Swedbank
Lokys events
WEX
BC Hustle
Penktukas
Baudų bauda
Akcija-KREPŠINIS D
BC Vilnius
Didėja
SD House
SK Skaidiškės
Tirola Basketball
Danske Bank
Vytenio grąžtai-Oaks
BC Vilkai
Olando kepurė
BC Visad gatavs
Gruodžio 12 d. Pirmadienis
Danske Bank
Teltonika IoT
ŠMSM
NP grupė
SKM-Ereliai
FL Technics
DPV
Juodosios panteros
SK Ferimsta
LKA-Karys
Taupa
VILNIUS TECH
SKM-Gorilos
Mad Lamb
JBR
Komfakas
ACO.LT
Perspektyvūs
Mad Lamb-2
NPR.LT
Kaifas
KK Rūbinė
Vilnius Benchwarmers
SKM-Evdaras
Tornadas
Tirola
Rudamina
Kažkas bus
Švyturys GO
Vytenio grąžtai-Oaks
Vilko Brolija
BC Baltoji Vokė
Nol Semkers-Oaks
Gerbiamieji
Gruodžio 13 d. Antradienis
Draudimas.lt
Oaks Acorns
Teltonika-2
Ką vakare?
Oaks-2-Tirola
Žali
LKA-Karys
SK Oaks-Tirola
FL Technics
Nowa Fala
Connecto Lietuva
Širvintų SK Briedis
VKSK
Vilko Brolija-2
United Sharks
Out of Office
Trakų kalnas
Kilo Health
Navalnica
BC Baltoji Vokė
Mad Lamb
Taurus
KK Juoda Balta
BC Visad gatavs
Tesonet
Švaros broliai
Naresta
BC Cabital
Gruodžio 14 d. Trečiadienis
Vilniaus KM II
BC 7bet
Didėja
LW Group
BC Random
Oaks-3-Tirola
Kuršėnai
Kumštis
R2P Sport
SKM-Vanagai
Kavarskas
VKSK
SEB bankas
Shift4
Vilniaus universitetas
SK Ferimsta
Max Relax
KK Meridianas
Žalgiris 1410
Akcija-KREPŠINIS D
Supernamai.lt
VKK Masonai
Lapės
Kauno Laisvė
JUDU
Peace-2
Gruodžio 15 d. Ketvirtadienis
Teltonika IoT
Tesonet
BC Vilkai
SKM-Gorilos
KK Kariūnas
SD House
CapitalBox
Draudimas.lt
Vilkas Rūke
Emdis
Telia
Vilniaus paukštynas
WEX
Lentvaris
BC Kibirai
Imperatyvas
Ollex
Žaibas
Kažkas bus
Hustlers University
Gruodžio 16 d. Penktadienis
Vilniaus KM-2005-III
Negeri
Patikima praktika
BC Random
Pabradės Boom
Miražas
Baldų Arsenalas
Sportuokime LT
Taika&Rytas
SpaceJam
Šventas Gralis
MKK
Gruodžio 17 d. Šeštadienis
Hustlers University
Lorus
Gruodžio 18 d. Sekmadienis
Megagen Placebo
BC Versus
Nowa Fala
Gervėčių kraštas
Vilko Brolija-2
Akcija-KREPŠINIS F
Juodosios panteros
BC 7bet
Tėveliai
Duok dėdei vieną
Lokys events
Thug Life
Veesla
KK Rubinas
Baudų bauda
Marijampolio vikingų rinktinė
BC Vilnius
Joniškio baldai
Penktukas
Akcija-KREPŠINIS D
Tirola Basketball-2
BC PSLK
Vytenio grąžtai-Oaks
Žaibas
Gruodžio 19 d. Pirmadienis
Danske Bank
LR Vidaus reikalų ministerija
SKM-2005-I-Vilniaus duona
Kumštis
Lidl Lietuva
VILNIUS TECH
SKM-Ereliai
Juodupė
Experienced
VKSK
SK Ferimsta
Taupa
ACO.LT
BC Vukai
Kaifas
BC Visad gatavs
Vilnius Benchwarmers
Kesko Senukai Digital
Švyturys GO
SKM-Gorilos
Atėjau pažaist
Vietinės reikšmės klubas
Gerbiamieji
LKA-Karys
SK Oaks-Tirola
Nol Semkers-Oaks
Gruodžio 20 d. Antradienis
SKM-Naujininkai
BC Visad gatavs
Taurus
BC Cabital
LW Group
Oaks-2-Tirola
FL Technics
Tirola Basketball-2
United Sharks
KK Juoda Balta
SpaceJam
Swedbank
MKK
Trakų kalnas
Navalnica
SRP
Bekupė
VKK Masonai
Mad Lamb
Ollex
Gruodžio 21 d. Trečiadienis
Gestas
BC 7bet
Vilniaus KM II
Lapės
R2P Sport
LW Group
Vilniaus kolegija
LKA-Karys
SEB bankas
LR Vidaus reikalų ministerija
BC United Transline
KK Juoda Balta
JUDU
Taika&Rytas
Gruodžio 22 d. Ketvirtadienis
BC Vilkai
Naresta