Rungtynių lyderiai

Kažkas bus
Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
7 Mantas Leišis 32:10 17 8/10 80% 0/1 0% 1/2 50% 94/5 0 2 2 0 4 3 21 +17
13 Mindaugas Kraujalis 32:22 27 3/6 50% 6/14 42.8% 3/3 100% 31/2 2 0 2 0 2 3 20 +12
22 Marius Karvelis 21:34 6 3/3 100% 0/0 0% 0/2 0% 42/2 3 0 2 1 4 2 8 +12
24 Tadas Kundrotas 27:07 10 1/4 25% 1/2 50% 5/8 62.5% 93/6 2 1 1 1 2 4 17 +15
88 Justas Urmanavičius 31:07 13 5/12 41.6% 1/4 25% 0/0 0% 51/4 6 4 0 0 3 3 18 +17

Vaidas Petrulionis , Kažkas bus

Visų pirma noriu padėkoti ,,Miražo" komandai už itin sudėtingą seriją. Tai buvo turbūt sunkiausias ir mažiausiai nuspėjams varžovas kol kas D lygoje.

Žinoma norėčiau ir pagirti kelis varžovų komandos lyderius, kurie žaidžia iš ties įspūdingą sezoną. Nors serijos rezultatas 2:0, tačiau drąsiai galiu teigti, jog tai nieko nepasako.

Pirmose rungtynėse turėjome net 17 taškų deficitą ir tik juodu darbu pavyko sugrįžti į rungtynes ir jas galėjo laimėti visiškai bet kas. Antrose varžybose pamatę, jog Miražas nedelagavo kelių pagrindinių žaidėjų per anksti patikėjome lengva serijos baigtimi, kas nulėmė trijų kėlinių trilerį ir tik ketvirtajame kėlinyje laimėjo komanda, kuri turėjo išlaikiusi daugiau jėgų. Tai tikrai didžiausia pagarba varžovams už kovą ir šią seriją – nežinau ar norėčiau su šia komanda dar kažkada susitikti :)

Visų antra noriu pasveikinti savo komandos žaidėjus su patekimu į finalo ketvertą! Galiu pasakyti tik tiek, kad tai didžiausias šios komandos pasiekimas. Žinoma komandos branuodlys yra matęs tokių pasiekimų, bet po pasikeitusio komandos rakurso, tai istorinis momentas po labai ilgos pertraukos. Jau nekalabu, jog į D lygos didžiosios taurės atkrintamąsias patekom vos per viena pergale daugiau iš Bottom grupės.

Mano šio sezono iškeltas tikslas buvo tiesiog patekti į didžiąją taurę, tačiau patekimas į finalo ketvertą, tai jau yra didžiulė pergalė ir labai labai didžiuojuosi šios komandos vyrukais. Sezono metu turėjome begale daug problemų su rotacija, daug nuosmukių ir pakilimų, tačiau, kad geriausia formą pagausime būtent pavasari - negalėjau to tikėtis – tai nuostabu! Kaip sakoma viščiukai skaičiuojami pavasari.

Pabaigai - pagaliau galiu atsikvėpti ir atsipalaiduoti. Noriu atsiprašyti komandos už mano reiklumą, gal kartais negražius pasakymus, raginimus ir visais būdais bandymus pažadinti žvėrį. Ačiū kas manimi tikėjo, pasirašė žaisti - man tai pavyko ir ties tuo pabaigiu šiame sezone. Dabar tiesiog linkiu vyrukam atsipalaiduoti ir pasimėgauti finalo ketverto švente bei kiekviena jos minute, nes jus jos verti! Pagalvokit, jog tai gali būti paskutinis kartas Jūsų gyvenime ir tikiuosi pagaliau ištarsime „KAŽKAS BUVO“! :) P.S. Šeštadieni atšvesime lyg, tai būtų didžiausia metų šventė.