Tvarkaraštis

Spalio 15 d.
KK Losrita
20:15
A lyga
Stekas-Rivilė
Telšiai
21:15
C lyga
BC Geležinis vilkas
Spalio 16 d.
Be šansų
PwC Lietuva
Vilniaus kolegija
18:30
A lyga
Sporto namai
Vilniaus KM-2004-II
Brexit
Teodorai
MKK
Aseko
19:10
C lyga
Kuršėnai
Gedarta.lt
Oaks-3-Tirola
BC Vilkai
19:40
B lyga
VedejasRenginiui.LT
Inter-Rytas
JEPU-2
SKM-2002-II
20:15
C lyga
Lynx
Danske Bank
20:40
B lyga
VDU ŠA
Spalio 17 d.
Vilniaus KM 2003
18:15
C lyga
Oaks-2-Tirola
SKM-EMSI-Gorilos
18:20
C lyga
Inter Pabradė
Rytas-MRU
19:15
A lyga
VGTU
ACO.LT
Oaks-3-Tirola
Kirviai
19:40
C lyga
BC Irsana
Vilniaus KM-2002-II-Alpi Baltika
19:45
C lyga
KK Grigiškės
Primum Group & angusrent.eu
BKK Vėjas
A komanda
20:40
C lyga
Agmeka
Western Union
20:40
C lyga
VLI Timber
Atėjau pažaist
KGC
Spalio 18 d.
SKM-2002
17:40
B lyga
Dussmann
Didėja
VKK Masonai
Spalio 19 d.
SKM-2004-III
Baldų Arsenalas
Spalio 20 d.
Perkūno oželiai
United Sharks
Nol Semkers - Oaks
14:15
C lyga
Lietuvos medikų krepšinio asociacija
BC Kažkur Matyti
17:10
C lyga
Teltonika
Tėveliai
SKM-2002-Tigrai
Atsipūtę
Triple B
FL Technics
BC onetwoBall
Penktukas
LR Švietimo ir mokslo min.
BKK Vėjas
Akcija-KREPŠINIS-2
Spalio 21 d.
LKA-karys.lt
19:00
B lyga
SKM-2002
DXC
KK Kulkos
Oaks Acorns
SKM-2003-III
PwC Lietuva
Vilko Brolija
MKK
Hanse Trailer
Akcija-KREPŠINIS-2
Primum Group & angusrent.eu
Uniclub Casino
20:15
C lyga
Tornadas
JBR
Inter-Rytas
Festima
Užgesę talentai
Kumštis
20:40
C lyga
Vilniaus KM-2002-II-Alpi Baltika
ISM universitetas
20:45
A lyga
Tegra
Spalio 22 d.
Gestas
17:50
C lyga
Western Union
Cognizant
Laimė-Laimė
Taurus
19:30
C lyga
Kuršėnai
JEPU-2
FL Technics
Stekas-Rivilė
19:45
A lyga
Vilniaus kolegija
BC Irsana
20:10
C lyga
Aseko
Dussmann
20:40
B lyga
VedejasRenginiui.LT
Vilniaus paukštynas
JEPU
Snackbox.lt
SKM-2004-III
SK Oaks-Tirola
20:45
B lyga
SK Nemenčinė
VLI Timber
21:10
C lyga
SKM-EMSI-Gorilos
Lynx
21:10
C lyga
BC LIDL
Baldų Arsenalas
1ClickFactory
Telšiai
21:15
C lyga
Inter Pabradė
Triple B
HOME REPORT-Būsto patikra
Spalio 23 d.
Hanse Trailer
Gedarta.lt
Teltonika
19:10
C lyga
Nol Semkers - Oaks
Sporto namai
19:45
A lyga
MRU
VGTU
19:50
A lyga
KK Losrita
Vilniaus miesto savivaldybė-2
SKM-2003-II-Mes rūšiuojam
Brexit
DXC
Vilniaus universitetas
20:45
A lyga
Rytas-MRU
BC Pilaitė
Be šansų
KGC
Didėja
Spalio 24 d.
Naresta
19:10
C lyga
SKM-2002-II
ACO.LT
Aesculap
SK Ardas
Vilniaus KM-2004-II
Vikingai
Avion Express
VDU ŠA
20:15
B lyga
Mad Lamb
A komanda
20:40
C lyga
BC Geležinis vilkas
Vaikinai
20:40
C lyga
Tirola
Spalio 25 d.
SKM-2003-II-Mes rūšiuojam
SK Ardas
Kiementas
19:30
C lyga
BC Kažkur Matyti
Spalio 26 d.
Lietuvos medikų krepšinio asociacija
18:10
C lyga
Uniclub Casino
BC Krintančios žvaigždės
Festima
Spalio 27 d.
Perkūno oželiai
WEX
Ridikas
16:10
C lyga
TDSfinance.lt
Tėveliai
SKM-2002-III
Atsipūtę
VKK Masonai
Žali
United Sharks
Vilko Brolija
BC Pilaitė
Kedas
SKM-2002-Tigrai
Spalio 28 d.
1ClickFactory
Snackbox.lt
LKA-karys.lt
19:00
B lyga
VedejasRenginiui.LT
DXC
SK Ardas
Oaks Acorns
Inter-Rytas
SK Nemenčinė
19:40
B lyga
VDU ŠA
MKK
Oaks-3-Tirola
Akcija-KREPŠINIS
Penktukas
BC LIDL
20:15
C lyga
Naresta
Tirola
20:45
C lyga
Lynx
BC onetwoBall
JEPU-2
HOME REPORT-Būsto patikra
VKK Masonai
Spalio 29 d.
Vilniaus KM-2004-II
Vilniaus miesto savivaldybė-2
United Sharks
Cognizant
KK Kulkos
Brexit
Stekas-Rivilė
19:45
A lyga
ISM universitetas
SK Ferimsta
20:40
A lyga
Sporto namai
Oaks-2-Tirola
20:40
C lyga
Kirviai
Telšiai
21:15
C lyga
VLI Timber
Triple B
JEPU
Spalio 30 d.
SKM-2003-III
JBR
Be šansų
Perkūno oželiai
Hanse Trailer
Patikima praktika
Teodorai
Vilniaus paukštynas
Avion Express
Baldų Arsenalas
Aseko
19:10
C lyga
Oaks-2-Tirola
Gedarta.lt
ACO.LT
Kuršėnai
19:40
C lyga
BC Irsana
VGTU
19:50
A lyga
MRU
Danske Bank
20:40
B lyga
Dussmann
Vilniaus universitetas
20:45
A lyga
Vilniaus kolegija
Spalio 31 d.
Vilniaus KM 2003
18:15
C lyga
2Gen - Kaefer
SKM-EMSI-Gorilos
18:20
C lyga
Gestas
KK Grigiškės
19:10
C lyga
Kumštis
Rytas-MRU
19:15
A lyga
KK Losrita
Vilniaus KM-2002-II-Alpi Baltika
19:45
C lyga
Vaikinai
Primum Group & angusrent.eu
SKM-2002-Tigrai
Vikingai
SRP
WEX
Žali
A komanda
20:40
C lyga
Inter Pabradė
Tornadas
20:40
C lyga
Lietuvos medikų krepšinio asociacija