Tvarkaraštis

Sausio 18 d.
SKM-2002-III
Primum Group & angusrent.eu
SKM-Constat
Inter Rytas
Sausio 19 d.
Laimė-Laimė
Festima
BC Kažkur Matyti
Agmeka
Tėveliai
Snackbox.lt
Atsipūtę
Aesculap
Žali
Perkūno oželiai
FL Technics
SK Ardas
2Gen - Kaefer
Tirola
Penktukas
BC Krintančios žvaigždės
Kedas
Juoda-Raudona
Sausio 20 d.
1ClickFactory
Brexit
Danske Bank-2
WEX
Akcija-KREPŠINIS-2
Baldų Arsenalas
MKK
Atėjau pažaist
Festima
United Sharks
Uniclub Casino
KK Grigiškės
Mad Lamb
Vytauto Didžiojo universitetas
Tirola
VLI Timber
MRU
Sporto namai
TDSfinance.lt
Oaks-2-Tirola
BC onetwoBall
Vikingai
Sausio 21 d.
Vilniaus KM-2004-II
SKM-2002-III
KK Kulkos
SKM-2002-Tigrai
Taurus
Nol Semkers - Oaks
JEPU
BC Vilkai
Vilniaus KM 2003
Telšiai
KK Losrita
VGTU
Vilniaus paukštynas
VKK Masonai
Dussmann
VedejasRenginiui.LT
Legionas
SK Ferimsta
Sausio 22 d.
Be šansų
Cognizant
Girteka Logistics
Oro navigacija
Vilniaus kolegija
Rivile-Stekas
Aseko
Gestas
Teltonika
2Gen - Kaefer
Avion Express
Oaks Acorns
Gedarta.lt
Didėja
Hanse Trailer
Teodorai
Kuršėnai
BC Kažkur Matyti
Danske Bank DB
BC Vilkai
Aesculap
HOME REPORT-Būsto patikra
BC Pilaitė
LR Švietimo ir mokslo min.
Tegra
ISM universitetas
Sausio 23 d.
Rytas-MRU
Vilniaus universitetas
ACO.LT
Atsipūtę
Kirviai
LabasPasauli.lt
Vilniaus KM-2002-II-Alpi Baltika
Ridikas
Primum Group & angusrent.eu
Inter Rytas
Vaikinai
Western Union
A komanda
BC Irsana
Tornadas
Kumštis
Lynx
VLI Timber
Sausio 24 d.
SKM-2002
LKA-karys.lt
LR Vidaus reikalų ministerija
SEB bankas
Patikima praktika
KGC
Sausio 25 d.
BC Krintančios žvaigždės
Akcija-KREPŠINIS
Sausio 26 d.
Perkūno oželiai
Cognizant
Ridikas
Tornadas
Laimė-Laimė
Užgesę talentai
Tėveliai
FL Technics
Teltonika IoT
Swedbank
Tirola Basketball
Danske Bank
Penktukas
Vilko Brolija
Kedas
Snackbox.lt
BKK Vėjas
DXC
Agmeka
Naresta
Sausio 27 d.
1ClickFactory
DXC
LR Švietimo ir mokslo min.
Perkūno oželiai
Oro navigacija
Outokumpu Stainless
Danske Bank-2
Laimė-Laimė
LKA-karys.lt
VedejasRenginiui.LT
VGTU
Sporto namai
Akcija-KREPŠINIS
PwC Lietuva
Uniclub Casino
LabasPasauli.lt
BC LIDL
Taurus
Mad Lamb
SK Nemenčinė
BC onetwoBall
SRP
Sausio 28 d.
Gestas
A komanda
Cognizant
Žali
Dailės akademija
SK Oaks-Tirola
Vilniaus KM-2004-II
Inter Rytas
KK Kulkos
BKK Vėjas
United Sharks
Užgesę talentai
Rivile-Stekas
MRU
KK Losrita
Vilniaus universitetas
Dussmann
Danske Bank DB
Snackbox.lt
SKM-2003-II-Mes rūšiuojam
Oaks-2-Tirola
Inter Pabradė
Baldų Arsenalas
Vilniaus miesto savivaldybė-2
ePayments
VKK Masonai
Sausio 29 d.
SKM-2003-III
SKM-2002-Tigrai
Be šansų
Danske Bank-2
Teodorai
Oaks-3-Tirola
Rytas-MRU
Legionas
SK Oaks-Tirola
VedejasRenginiui.LT
Sporto namai
ISM universitetas
VGTU
Vilniaus kolegija
SKM-2002-II
Ego Forte
Aesculap
JEPU
KGC
Vilniaus paukštynas
Tegra
SK Ferimsta
Sausio 30 d.
Vilniaus KM 2003
Kirviai
SKM-Langų sistemos
Aseko
Naresta
Kuršėnai
ACO.LT
HOME REPORT-Būsto patikra
SK Ardas
Tėveliai
Vilniaus KM-2002-II-Alpi Baltika
Kumštis
Vytauto Didžiojo universitetas
SK Nemenčinė
Vikingai
Akcija-KREPŠINIS-2
WEX
Festima
Atėjau pažaist
Patikima praktika
Lynx
2Gen - Kaefer
Sausio 31 d.
SEB bankas
Teltonika IoT
Ego Forte
Telšiai
Didėja
MKK
SKM-2003-II-Mes rūšiuojam
Kedas
Inter Pabradė
Kiementas