"Brazylija" pabudino "Sąlytį" iš gražaus sapno

Trys pergalės iš eilės, prieš praėjusio sezono prizininkus, buvo pakylėjusios "Sąlyčio-Litenos" atstovus į didžiulę euforiją, tačiau ketvirtoji akistata su dar viena pusfinalio dalyve - "Brazylija-Ego Forte", pirmadienio vakarą kiek nuleido turnyrinės lentelės lyderius ant žemės.

Trūko pusės komandos

Svečiuose žaidusi "Brazylijos-Ego Forte" (2-1) komanda puikiai žinojo, jog jų varžovas - ne iš kelmo spirtas ir jau nuo pirmųjų minučių griebė jautį už ragų. Fantastiškai pradėję susitikimą svečiai jau penktąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (10:0).

Šaltą dušą gavę aikštės šeimininkai atkuto ir pradėję taikliau atakuoti varžovų krepšį sugebėjo pristabdyti tolstantį varžovų traukinį. Visgi perimti iniciatyvos ir atkurti intrigos "Sąlyčio-Litenos" (3-1) ekipai niekaip nesisekė.

Iki pat dvikovos pusiaukelės skirtumas svyravo ties dviženklio skaičiaus riba. Atrodė, jog ilgoji pertrauka turėtų suteikti papildomų jėgų aikštės šeimininkams, tačiau viskas buvo atvirkščiai. Trečiojo kėlinuko pradžioje "brazylai"surengė dar vieną spurtą, po kurio jų pranašumas tapo triuškinamas. Netikėtą nokdauną patyrę "Sąlyčio" krepšininkai pakilo ant kojų, tačiau sumažinti turėto deficito iki vienaženklio jiems taip ir nepavyko. Nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė solidžią "Brazylijos-Ego Forte" komandos pergalę rezultatu 95:82.

"Sąlyčio-Litenos"komandos vadovas Paulius Miškinis teigė, jog nesėkmę lėmė lyderio trūkumas: "Atrodo žaidėme sau įprasta sudėtimi, tačiau neturėjome Andriaus Fiodorovo, kuris, galima sakyti, sudaro pusę mūsų komandos. Be jo, žaidimas buvo ne toks, kokį šiame sezone demonstruojame, todėl ir rezultatas yra būtent toks", - nesėkmės priežastis išvardino "Sąlyčio-Litenos"komandos vadovas P.Miškinis.

Nugalėtojų komandoje lyderio vaidmens ėmėsi Janas Jurgo, pelnęs 25 taškus ir surinkęs 32 naudingumo balus, Tadas Brazys pridėjo 15 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus, o Tomas Lukoševičius į savo sąskaitą įsirašė 14 taškų.

"Sąlyčio-Litenos" ekipoje išsiskyrė Deividas Aukštuolis surinkęs 21 tašką, Tomas Budreika (3/11 dvit.) pridėjo 13 taškų.