Prireiks trečių rungtynių: įtikinamą revanšą pasiekusi „Taupa“ sugrąžino serijai intrigą

Ketvirtadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynės, kuriose antrąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes žaidė „Vilniaus kolegijos“ (5) ir „Taipos“ (4) ekipos.

Nors pirmąją dvikovą laimėjo studentų ekipa, kuri buvo perėmusi namų aikštės pranašumą, tačiau savos sienos šįkart nepadėjo, nes svečiuose žaidusi „Taupa“ pasiekė daugiau nei įtikinamą revanšą.

Dvikovos pradžioje aikštėje dar vyko apylygė kova, tad atrodė, jog sulig kiekviena minute atmosfera kais vis labiau.

Visgi, antrajame kėlinuke „Taupa“ pralaužė ledus, pademonstravo geriausią žaidimą koks iki tol buvo šioje serijoje ir dešimties minučių atkarpą laimėjusi dviženkle persvara (21:10) dvikovos pusiaukelėje įgijo užtikrintą persvarą (43:30).

Po didžiosios pertraukos svečių štrumas tęsėsi toliau, tad likus žaisti vienam ketvičiui Igno Pagalio auklėtiniai jau triuškino varžovus (67:49).

Aikštės šeimininkai veikiausiai puikiai suprato, kad pergalę galima pasiekti tik didžiulėmis valios ir jėgų pastangomis, o pastarųjų tikrai prireiks trečiosiose rungtynėse.

Tad lemiamame kėlinuke intrigos nebeliko, abi komandos sutvarkė formalumus ir sulaukė finalinės sirenos paskelbusios užtikrintą „Taupos“ ekipos pergalę rezultatu - 87:72.

Vilniaus kolegija
Taupa
Mantas Mažeika 19 PTS 27 Rokas Balbierius
Mantas Mažeika 9 REB 12 Karolis Ražukas
Ignas Lukoševičius 6 AST 4 Steponas Žilakauskis
KOMENTARAI
Gediminas Bražionis, „Vilniaus kolegija“

Noriu pasveikinti „Taupos“ komandą. Labai smagu, kad toks džemtelmeniškas ketvirtfinalis, kuriame daug kovos, bet gražūs poelgiai aikštelėje vis tiek išlieka. Čia sporto grožis.

Norime varžovus pasveikinti su pergale. Geros intensyvios rungtynės, su gera gynyba.

Varžovai neblogai sprendė rebusus, kuriuos mes sugalvojome, bet tai natūralu, nes pas juos ant suolelio yra du puikūs treneriai - Ignas Pagalys ir Šarūnas Ciparis.

Problema buvo ta, kad mes labai skubėjome, įsivėlėme į intensyvų krepšinį. Toks žaidimo stilius mums kaip ir tinka, tačiau žaidėjai turi spręsti, kada eiti ant tikrų metimų, o kada žaisti pusiau greitą krepšinį.

Tai taip ir buvo, nesubegėjome susuikurti gerų situacijų išsimetant tritaškius, o mūsų komandos A lygoje pagrindinis ginklas tolimi metimai. Šįkart iki trečio kėlinuko nebuvome pataikę nė vieno tritaškio metimo.

O kuomet jau pradėjome žaisti tą laisvesnį krepšinį, pradėjo tolimi metimai kristi ir nors prie daug gynybinių klaidų tas rezultatas jau nelabai didėjo.

Tad dabar laukiame trečių serijos rungtynių, įdomi serija, tad sėkmės tiek „Taupai“, tiek mano komandai.

Ignas Pagalys, „Taupa“

Dėkojame „Vilniaus kolegijos“ komandai už dar vienas kovingas rungtynes. Komandos žaidėjai ir treneris yra paruošę mums daug taktinių staigmenų, su kuriomis bandome susidoroti.

Dėl savo komandos džiaugiuosi, kad sugrįžome į seriją užtikrinta pergalę ir nepraradome rungtynių iniciatyvos kaip pirmoje tarpusavio dvikovoje. Pirmadienį žaidžiame lemiamas rungtynes savo tvirtovėje ir tikimės, kad žengsime į pusfinalį.