„Sanit“ ekipa nutraukė dešimties pralaimėjimų seriją pasiekdama saldų revanšą

Iki vakar vakaro GEALAN-Sostinės A lygoje žaidžianti „Sanit“ (3-15) komanda buvo patyrusi net 10 pralaimėjimų paeiliui, tad dvikovoje su savo aikštėje žaidusia ir dėl ketvirtosios pozicijos turnyro lentelėje kovojančia „Vilniaus kolegija“ (8-10) tikrai nebuvo laikoma favorite. Vis tik, sporte statusas ar išankstinės prognozės kartais pakiša koją.

Didžiąją laiko dalį aikštėje vyko įtempta, graži ir intriguojanti dviejų lygių varžovų kova, o sužaidus trisdešimt minučių iki tol visus kėlinukus laimėję aikštės šeimininkai turėjo apčiuopiamą šešių taškų pranašumą (56:50).

Visgi, lemiamame ketvirtyje Gedimino Bražionio treniruojama „Vilniaus kolegija“ tarsi įklimpo į pelkę, stabtelėjo puolime, o to tik ir tereikėjo pergalės skonio išsiilgusiai „Sanit“ ekipai.

Svečiai gana greitai pavijo varžovus, kėlinuko viduryje išsiveržė į priekį ir matydami, jog varžovai toliau sunkiai renka taškus, ėmė vis labiau pasitikėti savo jėgomis.

Likus žaisti pusantros minutės „Sanit“ turėjo trapią dviejų taškų persvarą (67:65), tačiau per likusį susitikimo laiką studentai nesugebėjo pelnyti nė vieno taško, tuo tarpu visas mestas baudas realizavę svečiai padidino savo pranašumą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė dramatišką pergalę - 71:65.

Vilniaus kolegija
Sanit
Aras Jukna 26 PTS 17 Rapolas Raižys
Aras Jukna 9 REB 15 Tomas Butrimas
Martynas Butrimas 4 AST 11 Rapolas Raižys

Įdomu tai, kad lapkričio mėnesį, toje pat Vilniaus kolegijos salėje vykusioje šių komandų akistatoje buvo dar didesnė drama. Tuomet likus minutei „Sanit“ turėjo dviženklį pranašumą, tačiau subegėjo visą jį išsvaistyti ir patyrė apmaudžiausią nesėkmę šiame sezone - 61:62.

Tad nepaisant to, jog ši dvikova didesnės įtakos Karolio Kuliūno auklėtiniams neturėjo, pasiekti revanšą, nutraukiant dešimties pralaimėjimų seriją, buvo itin svarbu prieš žengiant į svarbiausias, atkrintamųjų kovas.