Fantastiškai dvikovą pradėję VU studentai - per žingsnį nuo finalo ketverto

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose kovėsi principiniai varžovai savo aikštėje žaidę „Vilniaus universiteto“ (3) studentai ir SK „Ferimstos“ (6) ekipa.

Nors aikštės šeimininkai turėjo žymiai aukštesnį reitingą ir prieš varžovus buvo laimėję pastarąsias penkias A lygos akistatas paeiliui, įskaitant praėjusio sezono finalą, tačiau žinant „stogdengių“ sugebėjimą mobilizuotis tada, kada to labiausiai reikia Rimanto Kaminsko auklėtiniai nebuvo laikomi aiškiais šios poros favoritais.

Visgi, studentai jau nuo pirmųjų rungtynių minučių tvirtai paėmė susitikimo vadžias į savo rankas ir dar pirmajame kėlinuke įgijo dviženklį pranašumą (26:15).

Nors į nokdauną pasiųsta „Ferimsta“ buvo pakilusi ant kojų ir vėliau atkūrė rungtynėse intrigą, tačiau dar vienas studentų spurtas trečiajame kėlinuke leido jiems susigrąžinti triuškinamą persvarą (66:49).

Prie sienos priremti svečiai lemiamame kėlinuke pagaliau atsibudo ir pamažu ėmė artėti prie varžovų, o likus žaisti tris su puse minutės apkarpė turėtą deficitą iki trijų taškų (71:74).

Vis tik, per likusį dvikovos laiką studentai sužaidė nepriekaištingą atkarpą, kuomet per keletą minučių susigrąžino saugų pranašumą ir išlaikę jį iki pat finalinės sirenos šventė pirmą pergalę ketvirtfinalio serijoje - 83:74.