A lygoje aiškios visos atkrintamųjų poros

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės po kurių paaiškėjo stipriausia reguliariojo sezono komanda ir visos atkrintamųjų poros.

Pirmojoje vakaro akistatoje susikovė savo aikštėje žaidusi „VILNIUS TECH“ (12-5) komanda ir SK „Oaks-Tirola“ (13-5) kolektyvas.

Šių rungtynių kaina buvo milžiniška, nes jas laimėjusi komanda taps reguliariojo sezono nugalėtoja ir gaus tiesioginį kelialapį į pusfinalį, o pralaimėjusi - užims antrąją vietą ir dėl vietos finalo ketverte dar turės pakovoti su „Sanit“ vyrais.

Dvikova buvo tarsi pirmojo etapo finalas, tad nieko nuostabaus, kad ir priminė tikrąjį finalą.

Pirmajame kėlinuke abi ekipos žaidė nervingai, darė daug klaidų ir sunkiai rinko taškus. Vėliau, įtampai kiek atslūgus, puolimas atsigavo ir abi ekipos ėmė džiuginti taikliais metimais.

Pirmieji į priekį pabėgo studentai, tačiau „ąžuolai“ gana greitai pavijo varžovus ir abi komandos ilgą laiką žengė koja kojon.

Lūžis rungtynėse įvyko lemiamo kėlinuko pradžioje, kuomet po puikiai sužaistos atkarpos „Oaks-Tirola“ įgijo 15 taškų persvarą (64:49).

Vis tik, netrukus Manto Vavilovo vedama „VILNIUS TECH“ ekipa pelnė net 8 taškus be atsako ir atkūrė rungtynėse intrigą (57:64).

Nors per likusį dvikovos laiką studentai bandė gelbėtis, tačiau svečiai žaidė drausmingai, išsaugojo trapią persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė dramatišką pergalę - 67:63.

Tai buvo jau trečioji „ąžuolų“ pergalė iš eilės ir ketvirtoji per pastarąsias penkerias rungtynes leidusi Valdo Paukšto auklėtiniams tapti reguliariojo sezono nugalėtojais ir pirmą kartą klubo istorijoje užsitikrinti vietą tarp keturių stipriausių A lygos komandų.

Tuo tarpu antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrę „VILNIUS TECH“ studentai liko antri ir kaip jau rašėme aukščiau ketvirtfinalyje kovos su „Sanit“ atstovais.