"KK Žaibas" tėškė antausį "Sąlyčio-Litenos" ekipai

Ketvirtadienio vakarą įvyko vienintelės Plasta-Sostinės A lygos rungtynės, kuriose svečiuose žaidę "KK Žaibo-Alnidos" atstovai, netikėtai lengvai, įveikė "Sąlyčio-Litenos" komandos pasirpeišinimą ir įsitvirtino septintojoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Pasiuntė į nokdauną

Nors daugelis tikėjosi didesnės ar mažesnė intrigos, tačiau "KK Žaibo-Alnidos" (11-10) ekipa pasistengė, jog jos neliktų jau dvikovos pradžioje. Svečiai griebė jautį už ragų, greitai pasiuntė "Sąlyčio-Litenos" (13-7) komandą į nokdauną ir jau pirmajame kėlinuke įgijo solidų penkiolikos taškų pranašumą (36:21).

Antrajame kėlinuke aikštės šeimininkai pristabdė įsibėgėjusius A lygos debiutantus, tačiau iškart po didžiosios pertraukos surengtas dar vienas "KK Žaibo-Alnidos" spurtas viską sudėliojo į savo vietas.

Lemiamame ketvirtyej abiems ekipoms teliko sutvarkyti formalumus ir leisti pajusti žaidimo skonį mažiau laiko aikštėje praleidžiantiems krepšininkams. Galutinis rezultatas - 109:79 svečių komandos naudai.

"KK Žaibo-Alnidos" ekipos vadovas Justinas Karosas tryško teigiama energija: "Tikriausiai esame pasiekę optimalią formą. Jei rimtai, degėme noru atsirevanšuoti varžovams už nesėkmę pirmojo rato akistatoje. Nors vėl neturėjome vyresnių krepšininkų, tačiau šįkart sužaidėme tikrai be priekaištų. Panašu, jog jaunimas pagaliau įrodė sau, kad sugeba sužaisti geras rungtynes be vyresnių kolegų pagalbos".

"Pergalę pasiekti padėjo didžiulis tempas ir gera gynyba prieš "Sąlyčio-Litenos" ekipos lyderius. Apskritai, su tokiu žaidimu, manau, galėtumėm įveikti bet kurią ekipą", - teigė "KK Žaibo-Litenos" ekipos vadovas J.Karosas.

Nugalėtojų ekipoje išsiskyrė Elonas Penikas, pelnęs 29 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus, Andrius Mikšta (6 rez.perd.) ir Žygimantas Gurevičius (10 atk.kam.) į savo sąskaitas įsirašė po 21 tašką.

"Sąlyčio-Litenos" gretose pasižymėjo Arūnas Pranevičius, pelnęs 17 taškų ir Tomas Budreika pridėjęs 15.