Principiniame čempioniškų komandų mūšyje – „Tegros“ pergalė prieš „Sporto namus“

Principiniame čempioniškų komandų mūšyje – „Tegros“ pergalė prieš „Sporto namus“ 6005

GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje (SKL) įvyko praėjusio ir užpraeito sezono čempionų dvikova.

Čia A lygoje „Tegra“ (8/1) nusprendė pademonstruoti, kad ne veltui pavasarį kėlė į viršų taurę ir yra pajėgesnė šiuo metu – ji svečiuose 74:60 (17:20, 17:12, 24:17, 16:11) nugalėjo „Sporto namus“ (3/5).

Pusantro kėlinio „Sporto namai“ dar laikėsi ir ten lenkė varžovus puse kojos. Bet „Tegra“ tik šyptelėjo ir pamąstė: „Ei, mums to jau gana.“ Ir taip, svečiams to buvo gana!

Jų kantrybė išseko ir „Tegra“ ėmė po truputį krautis pranašumą. Iš pradžių – lėtesniu tempu, o vėliau ir visiškai įsismarkavusi ji užtikrintai pasiekė pergalę.

Be jokios abejonės prie to prisidėjo ir greitos atakos, ir taškai po klaidų. O ir elementarūs metimai „Tegrai“ netapo sunkumu, kol „Sporto namų“ kai kur nelydėjo sėkmė.

„Tegrai“ po 19 taškų pelnė Gytis Brazauskas (9 atk. kam.) ir Giedrius Marčiukaitis, dvigubas dublis – Remigijaus Suginto sąskaitoje (11 tšk., 10 atk. kam.). Tiesa, pamiklinti rankelę nuo trijų taškų linijos reikėtų – pataikytas buvo tik 1 tolimas metimas iš 10.

„Sporto namams“ 13 taškų pridėjo legendinis Rolandas Matulis, 10 – Paulius Naraškevičius, po 8 – Žygimantas Šeštokas, Jonas Elvikis (10 atk. kam., 2/10 trit.) ir Dominykas Palšis.


‹ atgal
SKL © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti