Trečiadienį: studentų „el clasico“ ir „ąžuolų“ vargai

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko dvejos rungtynės, po kurių turnyro rikiuotėje atsirado dar daugiau intrigos.

Turbūt kiekvienoje sporto lygoje būna akistatų, kurios intriguoja labiau nei kitos ir visai nesvarbu, kokiom sudėtimis žaidžia jų dalyvės.

Viena tokių - dviejų studentų ekipų „Vilniaus universiteto“ (10-5) ir „VILNIUS TECH“ (12-3) mūšis, kuris SKL pirmenybėse jau senokai gavęs „studentų el clasico“ titulą.

Trečiadienio vakarą svečiuose žaidę Gintaro Šerkšno auklėtiniai žengė didelį žingsnį kovoje dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone, kuomet netikėtai lengvai palaužė savo principinius varžovus.

Svečiai galingai pradėjo rungtynes ir dar pirmajame kėlinuke susidėjo pergalės pagrindus (32:12).

Nors vėliau VU studentai pakilo ant kojų ir pademonstravę beveik idealią gynybą trečiajame kėlinuke, kuomet per dešimt minučių praleido vos 8 taškus, net buvo atkūrę rungtynėse šiokią tokią intrigą (53:64).

Tačiau lemiamame kėlinuke „VILNIUS TECH“ atstovai pademonstravo charakterį, nebeleido varžovams siautėti puolime ir išsaugoję įgytą persvarą iki pat finalinės sirenos šventė užtikrintą pergalę - 79:69.

Tai buvo jau penktoji G.Šerkšno auklėtinių pergalė paeiliui leidžianti „VILNIUS TECH“ atstovams turėti didžiausias tikimybes tapti reguliaraus sezono nugalėtojais.

Tuo tarpu VU ekipa kiek susikomplikavo savo padėtį, tad dabar R.Kaminsko auklėtinių likimas priklausys nuo jų pasirodymo paskutinėse trejose reguliariojo sezono dvikovose.