15 taškų deficitą panaikinusi "Rybvalda" pakiliai baigė reguliarųjį sezoną

Trečio kėlinuko viduryje 15 taškų deficitą turėjusi "Rybvalda" (8-8) nenuleido rankų ir fantastiškai sužaidusi susitikimo pabaigą įrodė savo pranašumą prieš "LKA-karys.lt" (3-13) ekipą.

Dvikovos pradžioje kiek geriau atrodė savo aikštėje žaidusi "Rybvaldos" komanda, tačiau pirmojo kėlinuko viduryje svečiai pelnė 7 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį (15:11).

Perėmę iniciatyvą į savo rankas kariai įgavo pasitikėjimo savo jėgomis bei pamažu ėmė tolti nuo buksuojančių varžovų. Sužaidus kiek daugiau nei dvidešimt septynias minutes "LKA-karys.lt" atstovai susikrovė triuškinamą penkiolikos taškų pranašumą (53:38), tad atrodė, jog intriga šioje dvikovoje nebeatgims.

Visgi aikštės šeimininkai susisgribo, ėmė kiečiau gintis, apkarpė turėtą deficitą, o lemiamo kėlinuko viduryje uždarę visus kelius savo krepšio link dvikovą pabaigė atkarpa 13:0  ir galiausiai išplėšė fantastiško grožio pergalę. Galutinis rezultatas - 68:66 "Rybvaldos" ekipos naudai.

Nugalėtojų komandos vadovas Kristupas Rybakovas džiaugėsi, jog komandai pavyko laiku išsijudinti: "Kolegos labai atsipalaidavę pradėjo rungtynes, o kariškiai tuo puikiai pasinaudojo. Be to, labai nekrito mums laisviems. Visgi, lemiamame kėlinuke vyrai pradėjo rimtai gintis, nes laimėti tikrai norėjom. Galiausiai Dainius Palčiauskas pabaigoje sumetė viską, tad galima pasidžiaugti, jog pavyko užbaigti reguliarųjį sezoną trimis pergalėmis iš eilės".

"Rybvalda": Dainius Palčiauskas (12 atk.kam.) 27, Mantas Jankūnas 20, Paulius Jonušas (7 kld.) 8.

"LKA-karys.lt": Dovydas Šimkūnas 18, Aurimas Pocius 16.