"Dailės akademija" kyla iš turnyrinės lentelės apačios

Savaitgalio metu GEALAN-Sostinės B lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės. Svarbią pergalę iškovojo ir iš paskutinės A grupės vietos pakilo Arūno Grigo treniruojama "Dailės akademijos" (3-12) ekipa.

Svečiuose rungtyniavę "dailininkai" revanšavosi "Vilniaus KM-99" (2-11) komandai už pralaimėjimą pirmajame rate, paliko pastaruosius lentelės dugne ir šventė pergalę 84:74.

Rungtynių pradžia kur kas sėkmingiau susiklostė aikštelės šeimininkams. VKM jaunimas aukšta sparta pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje įgijo 7 taškų pranašumą, kurį išlaikė pirmoje mačo dalyje.

Tačiau "Dailės akademijos" krepšininkai nepalūžo ir per ilgąją pertrauką perrikiavo savo gretas. Trečiajame kėlinyje svečiai kur kas sėkmingiau rungtyniavo puolime ir po 30 minučių rungtynių svarstyklės pakrypo A.Grigo treniruojamos komandos naudai.

Įgiję 10 taškų pranašumą, dailininkai lemiamame kėlinyje pademonstravo sukauptą patirtį ir gana ramiai išlaikė turimą pranašumą bei šventė pelnytą pergalę.

Po pergalės "Dailės akademijos" vyriausiasis treneris Arūnas Grigas neslėpė gerų emocijų: "Pirmiausia noriu pasveikinti visus žaidėjus su pelnyta pergale ir pasidžiaugti, kad pagaliau išlipome iš duobės."

"Po pirmųjų rungtynių, kurias pralaimėjom namų salėje, padarėm išvadas ir šiek tiek pakeitėme gynybą, o žaidėjai labai gerai su šita užduotimi susitvarkė. Priešininkai meta daug tritaškių, todėl leidome jiems veržtis po krepšiu ir neleidome laisviems mėtyti iš trijų taškų zonos. Galvoju, kad tai ir buvo lemtingas veiksnys, be to ir patys neblogai pataikėme."

Nugalėtojams Paulius Vroblevičius ir Algirdas Markauskas atitinkamai pelnė 22 ir 17 taškų.

Aikštelės šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Dominykas Bučas, pelnęs 20 taškų. Tautvydas Jurevičisu pridėjo 18 taškų.