„Dailės akademijos“ ir „Vilniaus KM-99“ pergalės pažymėtos efektingais pasirodymais

Dar viena diena – dar du mačai GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionate. Čia pirmajame divizione „Vilniaus KM-99“ (2/1) namie 99:95 (19:30, 21:14, 22:20, 23:21, 14:10) po pratęsimo nukovė „Patriotus-VTDK“ (2/1).

„Patriotai-VTDK“ net ir turėdami kuklias penkių žaidėjų pajėgas kovojo iš paskutiniųjų ir didžiąją rungtynių dalį pirmavo. Priekyje išlikti pavyko iki ketvirtojo kėlinio, kuomet „Vilniaus KM-99“ perėmė iniciatyvą.

Ji rezultatą aplygino ir vis bandė minimaliai pirmauti. Tiesa, ta trapi persvara leido Dainiui Rinkevičiui išlyginti rezultatą kėlinio pabaigoje ir išplėšti pratęsimą. Ten jau šeimininkai primetė savo taisykles ir išplėšė pergalę, nes jų jėgų rezervas buvo žymiai didesnis.

„Vilniaus KM-99“ komanda labai aktyviai naudojosi tolimais metimais: jų pataikė 17 iš net 49.

Pagrindinis vedlys į pergalę buvo Mantas Čebatorius, pelnęs 36 taškus (10 iš 15 trit.), 12 pridėjo Dominykas Bučas, 11 – Donatas Stonikas (10 atk. kam.), 10 – Tautvydas Jurevičius ir Justinas Polikša.

„Patriotų-VTDK“ penketas atrodė štai kaip: Ernestas Abmorševas (30 tšk., 12 atk. kam.), Marius Gruodis (17 tšk.), Aurimas Davidonis (16 tšk., 16 atk. kam.), Ignotas Braziulis (16 tšk., 10 atk. kam., 10 rez. perd.), D.Rinkevičius (16 tšk., 11 atk. kam.).

Trūko nedaug iki trigubo dublio

Tuo tarpu antrajame divizione „Nemenčinė“ (1/3) svečiuose 65:67 (17:14, 21:22, 13:16, 14:15) nusileido „Dailės akademijai“ (2/1).

Čia kova buvo labai permaininga, laiminti komanda keitėsi ne sykį ir ne du. Jei likus 2 minutėms „Nemenčinė“ pirmavo 64:61, tai Edgaras Kordiukovas rezultatą išlygino, o pergalę šeimininkams atnešė Paulius Juodvalkis.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo būtent E.Kordiukovas, kuriam labai nedaug trūko iki trigubo dublio (15 tšk., 13 atk. kam., 9 išpr. praž.).

14 taškų surinko Paulius Kisielis, 11 – Algirdas Markauskas (13 atk. kam.), 10 – Vytas Rakauskas.

„Nemenčinei“ 15 taškų surinko Ernestas Naruševičius, 13 – Rytis Žarkauskas, 11 – Ernestas Kazjanin.