„Gestas-IDW“ pergale pradėjo B lygos aštuntfinalį

„Gesto-IDW“ komanda sėkmingai pradėjo GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionato aštuntfinalį, kur namuose 79:67 (22:17, 27:20, 20:15, 10:15) nugalėjo „Patriotus-VTDK“.

„Gesto-IDW“ komandai prireikė šiek tiek laiko įsivažiuoti, tačiau ant bango ji atsidūrė antrojo kėlinio pabaigoje. Tada nuo lygaus rezultato pavyko greitai susikrauti dviženklį pranašumą, o po pertraukos jis jau perkopė 20 taškų ribą.

„Patriotai-VTDK“ turėjo vos kiek daugiau nei kėlinį kažką pakeisti ir to padaryti nespėjo. Gal kitame mače, nes serija vyks iki dviejų pergalių.

Laimėtojų vedliu ir vėl buvo Gediminas Žukas (33 tšk., 7/16 trit.), 14 taškų pridėjo Arvydas Bareikis (12 atk. kam.), 11 - Andrejus Zenevič, 8 – Lukas Laurinaitis.

„Patriotams-VTDK“ 17 taškų pelnė Tomas Jasiulis (9 išpr. praž.), 15 – Nedas Petniūnas, po 8 – Andrius Filipovas ir Aurimas Davidonis.