Kai iki pirmos pergalės trūksta tik žingsnio

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionate tikrą karių dvasią parodė „LKA-karys.lt“ (2/1) ekipa, kuri namuose pratęsė tradicijas ir penktą kartą istorijoje iš eilės 79:73 (15:19, 28:21, 15:14, 21:19) nugalėjo „Oaks-Tirolą“ (2/3).

Jei pažiūrėję į skirtumą manysite, kad mačas buvo atkaklus ir sunkiai nuspėjamas, būsite visiškai teisūs. Rezultatas ne kartą ir ne du svyravo, svyravo ir dar kartą svyravo. Dviženklį pranašumą „LKA-karys.lt“ įgavo trečiojo kėlinio pradžioje, tačiau „Oaks-Tirolai“ tai buvo nemotais. Žilvinas Aleksandravičius apsiėmė iniciatyvą ant savo pečių, persvėrė rezultatą  (66:65), bet Laimutis Stankevičius su Aurimu Pociumi svarbių metimų nešvaistė bei taip atnešė pergalę „LKA-kariui.lt“.

Triumfavusiems dvigubus dublius surinko du žmonės: Raimundas Ambrulaitis (18 tšk., 10 atk. kam.) ir A.Pocius (15 tšk., 10 atk. kam.), 18 taškų taip pat įmetė Giedrius Gulbis, 10 – L.Stankevičius.

„Oaks-Tirolai“ 18 taškų surinko Ž.Aleksandravičius, 14 – Artūras Karapetianas, 11 – Eligijus Ročys, 10 – Viktoras Azarkovas.

Apmaudus vakaras

Labai apmaudus pirmadienio vakaras buvo „Nemenčinei“ (0/5), kuri buvo labai labai arti to, kad iškovotų pirmąją sezono pergalę.

Vis tik to padaryti nepavyko ir namie teko palikti aikštę nuleista galva – 70:71 (16:16, 20:22, 17:20, 17:13) buvo nusileista „Patriotams-VTDK“ (2/3).

Trečiame kėlinyje atrodė, kad po truputį vis giliau grimzdusi „Nemenčinė“ nebeatsities, tačiau už kovingumą šeimininkai verti tik didžiausių komplimentų!

„Nemenčinė“, atsilikdama 53:67, pradėjo rengti neįtikėtiną spurtą, kurį organizavo Ernestas Kazjaninas ir Dainius Jurgutis. Buvo sunku suvokti, kas nutiko „Patriotams-VTDK“, kurie taškų įmesti negalėjo net septynias minutes.

Taip „Nemenčinė“ rezultatą persvėrė 68:67 po E.Kazjanino tritaškio, taško pranašumą aikštės šeimininkai turėjo ir likus 19 sekundžių – 70:69. Vis tik Ernestas Umbra neklydo ir pataikė iš po krepšio, persverdamas rezultatą, o tuo tarpu pergalės E.Kazjaninas nebeišplėšė – 71:70.

„Patriotai-VTDK“ išgyveno dramą ir turėdama vos septynis komandos narius. Iš jų labiausiai išsiskyrė Arūnas Pranevičius (19 tšk.), Lukas Praskorys (16 tšk., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Aurimas Davidonis (15 tšk., 11 atk. kam.) ir Ernestas Umbra (14 tšk.).

„Nemenčinei“ 15 taškų pelnė Povilas Kirdeika, 14 – E.Kazjaninas, 11 – D.Jurgutis.