Lengva pergalė, kertinė atkarpa ir žudantis spurtas – B lygos kovose

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B pirmenybėse lieka viena komanda, dar laukianti pirmojo savo mūšio antrajame etape. Tai – „LKA-karys.lt“.

Visos kitos jau sužaidė bent po vienerias rungtynes, o kai kurios – net po dvejas.

„Visi kartu“ (1/0) A grupėje 103:91 (27:23, 20:23, 30:20, 26:25) namuose įveikė „Vilniaus KM-99“ (1/1) klubą.

Kovingasis jaunimas savo sugebėjimus demonstravo lygiai kone tris kėlinius, o tada BUM – įvyko lūžis. „Visi kartu“ surengė spurtą net 15:0 ir nuo to laiko įgauto solidaus pranašumo neiššvaistė.

Laimėjusiems 31 tašką pelnė Robertas Jonaitis, po 19 – Arnas Adomavičius (11 atk. kam.) ir Rapolas Raižys (8 rez. perd.), 15 – Gustas Giedraitis.

„Vilniaus KM-99“ po 24 taškus pridėjo Tautvydas Rėkašius ir Donatas Stonikas (19 atk. kam.), 15 – Martynas Palšis, 13 – Justinas Polikša.

2:19

Tuo tarpu „Vilniaus ugniagesys“ (0/2) patiria jau antrą nesėkmę ir 76:83 (22:12, 22:25, 18:18, 15:28) namie nusileido „Patriotams-VTDK“ (1/0).

„Vilniaus ugniagesys“ pakiliomis nuotaikomis žygiavo tris kėlinius ir įpusėjus trečiajam pirmavo 62:47. O tada visos įdomybės ir prasidėjo.

„Patriotai-VTDK“ spurtu 8:0 baigė kėlinį, o netrukus rezultatą ir persvėrė – 66:64. „Vilniaus ugniagesys“ turėjo rimtų problemų, nes patys pelnė vos 2 taškus, kol varžovai rinko jau devynioliktąjį. Na, o ant geros bangos pakilę svečiai tokia pat gera nuotaika ir baigė susitikimą, iškovodami pergalę.

„Patriotų-VTDK“ gretose geriausiųjų rikiuotė buvo tokia: Deividas Aukštuolis pelnė 25 taškus, išprovokavo 8 pražangas, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, Aurimas Davidonis surinko dvigubą dublį (22 tšk., 10 atk. kam.), Lukas Praskorys – taip pat (14 tšk., 10 atk. kam.), 11 taškų pelnė Nedas Petniūnas.

„Vilniaus ugniagesiui“ 25 taškus pelnė Žygimantas Kulda, 13 – Ramūnas Bosakas, 12 – Gytis Gadeika, 10 – Dovydas Sakalnikas, 6 – Aurimas Vaičiulis.

Lengvai

Na, o B grupėje „Dussmann“ (1/0) neturėjo problemų su „Dailės akademija“ (1/1) – 100:60 (26:14, 19:16, 32:4, 23:26).

„Dussmann“ išties neturėjo didelių problemų, nes ji akivaizdžiai atrodė pranašesnė už varžovus visur. Dar pirmoje rungtynių dalyje skirtumas pasiekė 20 taškų, o vėliau šeimininkams beliko be streso baigti mačą.

„Dussmann“ 16 taškų surinko Jonas Mikelkevičius, 14 – Edvinas Slapšys, 13 – Mindaugas Šeduikis, 12 – Karolis Bakanauskas, 11 – Andrius Predkelis.

„Dailės akademijai“ 17 taškų pelnė Paulius Vroblevičius, 13 – Edgaras Kordiukovas (8 atk. kam., 8 išpr. praž., 8 kld.), 12 – Algirdas Markauskas.