"LKA-karys.lt" startavo galingai, bet vos neprisižaidė

Vienintelėse savaitgalį vykusiose GEALAN-Sostinės B lygos rungtynėse vienuoliktą pergalę iškovojo "LKA-karys.lt" ekipa, kuriai šis laimėjimas garantavo mažiausiai trečiąją vietą A grupėje.

Kęstučio Kairio auklėtiniai sekmadienio dvikovą pradėjo itin sėkmingai ir gana greitai susikrovė triuškinamą 18 taškų pranašumą. Tačiau daug žadanti dvikovos pradžia negarantavo ramaus gyvenimo viso mačo metu.

Aikštelės šeimininkai "Teltonikos-Oaks" (5-8) po šalto dušo susitikimo pradžioje, sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir 35-tą dvikovos minutę pirmą kartą rungtynėse persverė rezultatą savo naudai.

Tačiau išlaikyti iniciatyvos savo rankose iki mačo pabaigos Mykolo Mankevičiaus treniruojamai komandai nepavyko. Rungtynių pabaigoje kur kas daugiau jėgų buvo išsaugoję svečiai, kurie lemiamomis minutėmis rungtyniavo kur kas šaltakraujiškiau ir po 40 minučių kovos šventė pergalę rezultatu 93:86.

Trečiasis iš eilės "ąžuolų" pralaimėjimas tik dar labiau sukomplikavo jų padėtį kovoje dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas.

Pasibaigus dvikovai "Teltonikos-Oaks" komandos vadovas Vaidas Indriliūnas davė trumpą komentarą: "Šiandien neturėjome dviejų starto penketuko narių, tačiau ir karių gretose trūko Edvino Ruzgo, tad šioje vietoje - lygiosios. O šias rungtynes galima vertinti dvejopai - viena vertus patyrėme dar vieną nesėkmę bei apsunkinome savo kelią atrkintamųjų link. Kita vertus, parodėme, jog turime "kiaušius" ir kad galime kovoti net su turnyro favoritais."

Nugalėtojams Darius Dūdėnas pelnė 24 taškus. Marius Valkauskas ir Aurimas Sirvydis atitinkamai pridėjo 23 ir 22 taškus.

Aikštelės šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Artūras Karapetian ir Antanas Šegdža, pelnę atitinkamai 22 ir 20 taškų.