„Oaks-Tirola“ kenčia pergalių badą

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B pirmenybėse „Sadolin“ (3/0) papildė pergalių kraitį ir svečiuose 64:54 (14:13, 17:19, 17:14, 16:8) įveikė „Patriotus-VTDK“ (1/1).

Atrodė, kad intrigos bus daugiau, nes „Patriotai-VTDK“ antrajame kėlinyje buvo atitrūkę 9 taškų skirtumu, bet jį greitai panaikino svečiai. Tam užteko mažiau nei 5 minučių.

„Sadolin“ perėmė iniciatyvą po pokalbio ilgosios pertraukos metu: jis davė vaisių ir pergalė buvo pasiekta užtikrintai.

„Sadolin“ 19 taškų pridėjo Žilvinas Rubliauskas (9 atk. kam.), 11 – Rokas Kasparavičius, 10 – Dangiras Čėsinas, 8 – Valdemaras Lodziato.

„Patriotams-VTDK“ 13 taškų pelnė Deividas Aukštuolis, 10 – Tomas Jasiulis, po 8 – Ernestas Abmorševas (9 atk. kam.) ir Aurimas Davidonis.

Be pergalių

Tuo tarpu „Oaks-Tirola“ (0/4) lieka be pergalių – namie 88:94 (25:20, 27:25, 9:26, 28:23) krito ir prieš „Visi kartu“ (2/1).

„Oaks-Tirola“ buvo nusiteikusi kovingai ir į aikštę žengė pakiliai, bet tuo pasidžiaugė du kėlinius. Trečią ji pralaimėjo stipriai – „Visi kartu“ ėmė gadinti šeimininkų nuotaiką ir skirtumas pasiekė 13 taškų.

„Oaks-Tirola“ čia nepasidavė, ketvirtame kėlinyje likus 49 sekundėms pirmavo 89:88, bet Arnas Adomavičius sumetė baudas, Gustas Giedraitis ir Rapolas Raižys – taip pat, tad pergalė atiteko  „Visi kartu“.

Nugalėtojams 22 taškus pridėjo A.Adomavičius, 19 – R.Raižys, 16 – Robertas Jonaitis, 15 – G.Giedraitis, 12 – Ginas Mulevičius.

„Oaks-Tirolai“ 34 taškus surinko Artūras Karapetian, 18 – Viktoras Azarkovas (10 atk. kam.), 11 – Mindaugas Gružys.

„Oaks-Tirolos“ vadovas Vaidas Indriliūnas įžvelgė paralelių su Kauno komanda.

„Taškus daliname labiau nei „Žalgiris“ Eurolygoje. Sveikinimai „Visi kartu“ jaunimui, jis šiandien buvo pajėgesnis ir įrodė tai savo žaidimu.

Varžovų treneris lemiame kėlinuke davė mums dvi progas perimti iniciatyvą ir pasiekti pergalę, tačiau mes tuo nepasinaudojome. Trečiajame kėlinuke pametėme galvas ir sugebėjome pralaimėti atkarpą 0:20, gavome 12 taškų antrais bandymais ir apskritai kažkokiu mistiniu būdu pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių.

Kol kas pas mus krizė, tačiau nepanikuojame. Žinome savo trūkumus ir stengiamės juos taisyti. Žodžiu, viskas einasi pagal planą“, – sakė jis.