Pergalės garantas – 49 „Vilniaus KM-99“ tandemo taškai

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionate „Vilniaus ugniagesys“ (1/0) svečiuose 117:57 (22:17, 34:10, 30:18, 31:12) nepaliko vilčių „Dailės akademijos“ (0/1) vyrams.

„Dailės akademija“ šiame mače turėjo nusilenkti varžovams, nes šie nuo pat pradžių įrodinėjo savo pranašumą. Jei intriga buvo gyva pirmame kėlinyje, tai vėliau „Vilniaus ugniagesys“ šovė į priekį ir dar iki ilgosios pertraukos pirmavo 56:27. „Dailės akademija“ nuleido rankas ir daugiau pasipriešinti nebeįstengė.

Šeimininkai šiame mače pataikė viso labo 2 tritaškius iš 15 (nugalėtojai – 16 iš 28) ir gavo gerokai mažiau progų mesti baudas – vos 7. Kitose statistinėse kategorijose „Vilniaus ugniagesiai“ taip pat buvo dominuojantys.

„Vilniaus ugniagesiui“ 21 tašką pridėjo Ramūnas Bosakas, 15 taškų pelnė Tomas Markevičius (8 atk. kam.), 14 – Dovydas Sakalnikas, 13 – Žygimantas Kulda, 9 – Aurimas Vaičiulis.

„Dailės akademijoje“ su 17 taškų išsiskyrė Edgaras Kordiukovas, 8 taškus pridėjo Mantas Baranuskas, likę įmetė 6 arba mažiau taškų.

**

B pirmenybėse pirmąją pergalę iškovojo ir „Vilniaus KM-99“ (1/0), kuri namuose 94:78 (31:23, 25:21, 17:23, 21:11) įveikė „Vilniaus miesto savivaldybę“ (0/1).

„Vilniaus KM-99“ ekipa turėjo du pagrindinius vedlius, kurie pelnė pusę komandos taškų.

Tautvydas Rėkašius pelnė 29 taškus, pataikydamas 5 tritaškius iš 8, 20 taškų pridėjo bei 13 kamuolių atkovojo Tomas Butrimas. 12 taškų taip pat surinko Donatas Stonikas.

„Vilniaus miesto savivaldybei“ 18 taškų surinko Gintas Petrikas, 14 – Artūras Pūkys, 10 – Vytautas Badaras.

**

Vienintelėse C čempionato rungtynėse, vykusiose E grupėje, „Penketukas“ (1/0) išvykoje 71:52 (19:7, 15:15, 14:23, 23:7) sutriuškino „Elektros idėjas“ (0/1).

„Penketukas“ tapo dominuojančia jėga nuo pat mačo pradžios, surengė spurtą 11:0 ir dar antrojo kėlinio viduryje įgavo didesnę nei 15 taškų persvarą. Gedimino Kazlausko vedamos „Elektros idėjos“ kiek atsitiesė ir grąžino viltį pergalei (33:39), o keli Dariaus Savicko metimai intrigą palaikė iki kėlinio pabaigos – 45:48. Supykęs „Penketukas“ pakilo į lemiamą šturmą bei spurtavo (63:46) ir pergalės nebeatidavė.

Pergalę „Penketukas“ iškovojo žaisdamas septyniese. 22 taškus pridėjo Laisvidas Paknys, 14 – Vitalijus Galiganovas, 11 – Modestas Čereškevičius, dvigubas dublis (13 tšk., 13 atk. kam.) priklausė Tadui Kalasauskui.

„Elektros idėjoms“ 14 taškų pelnė Gediminas Kazlauskas, 8 – Gediminas Gilys, 7 – Andrius Jankeliūnas (9 atk. kam.).