Reguliariojo sezono sesiją studentai baigė skambiu akordu

Penktadienio vakarą Plasta-Sostinės B lygoje įvyko vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi "ISM universiteto" (10-6) komanda be didesnio vargo įveikė "SK Nemenčinės" (4-11) ekipą bei skambia nata pabaigė pirmojo etapo kovas.

Per pirmas penkias šio sezono rungtynes vos vieną pergalę šventę "ISM universiteto" studentai sugebėjo pakilti ant kojų ir vėliau patyrę vos du pralaimėjimus (abu kartus prieš "Orakulo" ekipą) pirmąjį varžybų etapą baigė būdami trečiojoje A grupės pozicijoje.

Maža to, reguliarųjį sezoną savo aikštėje žaidę studentai baigė itin skambiai rezultatu 104:65 sutriuškinę "SK Nemenčinės" komandą bei atsirevanšavę varžovams už netikėtą nesėkmę pirmojo rato akistatoje.

Susitikimą geriau pradėjo svečiai 5:0, tačiau netrukus aikštės šeimininkai laimėjo trijų minučių atkarpą rezultatu 8:0 bei išsiveržė į priekį (8:5).

Nors "SK Nemenčinės" komandai dar buvo pavykę trumpam susigrąžinti iniciatyvą, tačiau "ISM universiteto" ekipa sėkmingiau pabaigė pirmąjį kėlinuką (25:17), o pagavę žaidimo ritmą dvikovos pusiaukelėje susikrovė triuškinamą persvarą (52:31).

Po didžiosios pertraukos intriga nebeatgimė - kurį laiką studentai dar leido svečiams mėgautis krepšiniu, tačiau lemiamame kėlinuke aikštės šeimininkai šturmavo varžovų krepšį, laimėjo dešimties minučių atkarpą rezultatu 34:13 ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė triuškinamą pergalę.

Nugalėtojų komandos treneris Šarūnas Ciparis buvo pakilios nuotaikos: "Pirmojo rato akistatoje mes sužaidėme blogiausias rungtynes šiame sezone, o šįkart - jau buvome užsitikrinę trečiąją vietą reguliariajame sezone bei žaidėme norėdami pasiruošti itin sunkiai aštuntfinalio serijai. Žinoma, lengvai pergalei įtakos galėjo turėti faktas, kad "SK Nemenčinės" krepšininkai labai prastai žaidžia išvykose, nors iš esmės tai - labai gera komanda".

"ISM universitetas": Karolis Bielskis (5 per.kam.) 23, Simonas Knyza (10 atk.kam.) 18, Mantas Stalnionis (11 atk.kam.) 14.

"SK Nemenčinė": Rimvydas Stankevičius 18, Povilas Kirdeika 17.