"Rybvalda" žengė tiesiai į ketvirtfinalį, "MB Legal" įteikė dovaną "Teltonikai"

Po vakar sužaistų dviejų Plasta-Sostinės B lygos rungtynių paaiškėjo visos aštunfinalio poros. Itin nesėkmingai sezono pabaiga susiklostė Donato Sabaliausko vadovaujamai "Š.Marčiuliono KA-I-Electrolux" ekipai, kuri paskutiniajame mače prarado galimybę pratęsti sezoną. Tuo tarpu pergalę šventusi "Rybvalda" tiesiausiu keliu pateko į ketvirfinalį.

Tiesiausiu keliu

Savo aikštėje žaidusi "Rybvaldos" (12-6) ekipa, šventė pergalę rezultatu 66:57 prieš "SKM-Agotos-gryčios" (2-16) atstovus, užsitikrino antrąją vietą grupėje ir tiesioginį kelialapį į ketvirfinalį. Tuo tarpu SKM ekipai po šios dvikovos sezonas baigėsi.

Visus klausimus Simo Pociūno ekipa išsprendė per pirmąją rungtynių dalį, kurią laimėjo net 43:21. Įgiję triuškinamą pranašumą, aikštelės šeimininkai kiek sumažino spaudimą. Tuo pasinaudoję svečiai skirtumą antroje mačo dalyje sumažino iki padoraus 9 taškų skirtumo, tačiau realios grėsmės "Rybvaldos" pergalei tai nesukėlė.

Po šios S.Pociūno ekipos pergalės tapo aišku, kad "Rybvalda" keliauja į ketvirfinalį, o Ričardo Žilio treniruojamai "Vilniaus KM-97" komandai teks kovoti aštunfinalyje dėl patekimo į stipriausiųjų aštuonetą.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Laimonas Alionis ir Evaldas Černiauskas, pelnę atitinkamai 16 ir 13 taškų.

Svečių ekipoje Ovidijus Truškinas ir Simonas Rimkus surinko po 10 taškų.

Geriausios sezono rungtynės

Svečiuose žaidusių "Š.Marčiulionio KA I-Electrolux" (7-11) krepšininkų likimas buvo jų pačių rankose, tačiau Donato Sabaliausko treniruojamas jaunimas nepasinaudojo galimybe patekti į kitą etapą. Visas "marčiulioniukų" viltis sužlugdė bene geriausias sezono rungtynes sužaidusi "MB Legal-Tikrosios saugos" (6-12) klubas, šventęs paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse šventęs įtikinamą pergalę rezultatu 90:77.

Lemiamą pranašumą aikštelės šeimininkai įgijo trečiojo kėlinio viduryje, kai jų persvara padidėjo nuo 11 iki 18 taškų. Nors D.Sabaliausko auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje kelis kartus turimą deficitą sugebėjo sumažinti iki vienženklio skaičiaus, itin taikliai atakavę aikštelės šeimininkai vis rasdavo būda pristabdyti įsibėgėjančius varžovus.

Šiame mače "MB Legal-Tikrosios saugos" krepšininkai iš dviejų taškų zonos atakavo 50 procentų taiklumu, o iš tolimos distancijos net 58,8 procentų taiklumu!

Šiuo "marčiulioniukų" pralaimėjimu itin džiaugtis turėtų "Teltonikos" ekipa, kuriai po tokios susitikimo baigties atsivėrė kelias į aštuntfinalį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Robertas Retkus ir Dainius Kinderevičius, pelnę atitinkamai 33 ir 21 tašką.

"Š.Marčiulionio KA I-Electrolux" komandoje Tadas Vaičiūnas surinko 31 tašką.